Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
09/07/22 контрола Борислав (Първомай) Д 19:00 2-1
13/07/22 контрола Хебър II (Пазарджик) Г 18:30 2-1
16/07/22 контрола Оборище (Панагюрище) Г 11:00 0-2
20/07/22 контрола Асеновец 2005 (Асеновград) Д 19:00 2-3
23/07/22 контрола Локомотив II (Пловдив) Г 09:30 3-2
30/07/22 контрола Атлетик (Куклен) Г 10:00 2-2
06/08/22 1 Несебър (Несебър) Д 18:30 2-2
14/08/22 2 Саяна (Хасково) Г 18:00 1-2
17/08/22 КБ, I обл. кръг Сокол (Марково) Г 18:00 5-6
21/08/22 3 Черноморец 919 (Бургас) Д 18:00 0-0
27/08/22 4 Гигант (Съединение) Г 18:00 1-1
04/09/22 5 ФК Димитровград (Димитровград) Д 17:00 3-0
10/09/22 6 Берое II (Стара Загора) Г 17:00 3-1
18/09/22 7 ОФК Левски (Карлово) Д 17:00 2-1
24/09/22 8 Асеновец 2005 (Асеновград) Г 17:00 0-3
28/09/22 9 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Д 17:00 4-0
04/10/22 10 Родопа (Смолян) Д 16:00 4-1
08/10/22 11 Борислав (Първомай) Г 16:00 1-2
16/10/22 12 Локомотив II (Пловдив) Д 16:00 1-0
22/10/22 13 Атлетик (Куклен) Г 16:00 1-1
26/10/22 14 ФК Верея (Стара Загора) Д 16:00 7-0
29/10/22 15 Розова Долина (Казанлък) Г 16:00 0-1
02/11/22 Купа на АФЛ, І обл. кръг Борислав (Първомай) Д 14:30 6-2
06/11/22 16 ОФК Карнобат (Карнобат) Д 14:30 2-0
12/11/22 17 Загорец (Нова Загора) Г 14:30 0-5
16/11/22 Купа на АФЛ, IІ обл. кръг ОФК Левски (Карлово) Г 14:30 5-1
20/11/22 18 Сливен (Сливен) Д 14:30 2-2
26/11/22 19 Сокол (Марково) Г 14:30 2-1
14/01/23 контрола Ботев II (Пловдив) Г 14:30 2-1
21/01/23 контрола Оборище (Панагюрище) Д 14:30 0-1
25/01/23 контрола Лудогорец II (Разград) Г 18:00 2-5
28/01/23 контрола Саяна (Хасково) Г 14:30 1-1
11/02/23 Купа на АФЛ, финал обл. кръг Гигант (Съединение) Д 14:00 1-1
18/02/23 20 Несебър (Несебър) Г 14:00 0-2
22/02/23 Купа на АФЛ, 1/2 финал, II етап Родопа (Смолян) Д 14:00 1-0
26/02/23 21 Саяна (Хасково) Д 14:00 0-0
04/03/23 22 Черноморец 919 (Бургас) Г 15:00 1-2
08/03/23 Купа на АФЛ, финал, II етап Саяна (Хасково) Д 15:00 2-4
12/03/23 23 Гигант (Съединение) Д 15:00 1-0
18/03/23 24 ФК Димитровград (Димитровград) Г 15:00 1-0
26/03/23 25 Берое II (Стара Загора) Д 17:00 1-0
31/03/23 26 ОФК Левски (Карлово) Г 17:00 3-0
05/04/23 27 Асеновец 2005 (Асеновград) Д 17:00 1-0
08/04/23 28 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Г 17:00 0-2
13/04/23 29 Родопа (Смолян) Г 17:00 1-0
19/04/23 30 Борислав (Първомай) Д 17:00 5-1
23/04/23 31 Локомотив II (Пловдив) Г 17:00 2-4
30/04/23 32 Атлетик (Куклен) Д 17:00 6-0
06/05/23 33 ФК Верея (Стара Загора) Г 18:00 8-1
10/05/23 34 Розова Долина (Казанлък) Д 18:00 1-3
13/05/23 35 ОФК Карнобат (Карнобат) Г 18:00 1-2
21/05/23 36 Загорец (Нова Загора) Д 18:00 2-0
28/05/23 37 Сливен (Сливен) Г 18:00 2-2
04/06/23 38 Сокол (Марково) Д 18:00 1-1

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 19 8 11 73 43
Домакин 13 5 1 45 11
Гост 6 3 10 28 32

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Спартак - Саяна (Хасково) 2:4

Спартак Пловдив 2 4 Саяна (Хасково)
сряда, 08 март 2023, 15:00 часа
38
Коментар: в "Градина"

последни 7 мача срещу Саяна (Хасково)

сезон описание кръг дата рез.
2023/2024 ЮИ Трета лига 30 17/04/2024 дом. 2 1
2023/2024 ЮИ Трета лига 11 07/10/2023 гост 0 2
2023/2024 контрола - 19/07/2023 гост 0 2
2022/2023 Купа на АФЛ - 08/03/2023 дом. 2 4
2022/2023 ЮИ Трета лига 21 26/02/2023 дом. 0 0
2022/2023 контрола - 28/01/2023 гост 1 1
2022/2023 ЮИ Трета лига 2 14/08/2022 гост 1 2

Серия: ЗРРЗЗЗП

Общо: 1 победи, 2 равенства и 4 загуби при голова разлика 6:12