Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
05/07/20 контрола Родопа (Смолян) Д 18:00 2-1
08/07/20 контрола Борислав (Първомай) Г 19:00 1-1
11/07/20 контрола Вихър (Белозем) Г 12:00 3-1
18/07/20 контрола Секирово (Раковски) Г 18:00 3-0
26/07/20 контрола Марица (Пловдив) Г 18:30 1-2
01/08/20 контрола Марица (Милево) Г 18:30 3-0
08/08/20 1 Гигант (Съединение) Д 18:00 1-4
15/08/20 2 Извор (Горски извор) Г 18:00 0-0
19/08/20 КБ 1 кръг Атлетик (Куклен) Г 18:00 0-6
22/08/20 3 Сокол (Марково) Д 18:00 1-0
29/08/20 4 Черноморец 919 (Бургас) Г 18:00 0-1
05/09/20 5 ОФК Карнобат (Карнобат) Д 17:00 2-2
13/09/20 6 Родопа (Смолян) Г 17:00 2-1
19/09/20 7 ФК Димитровград (Димитровград) Д 17:00 1-1
26/09/20 8 Загорец (Нова Загора) Г 17:00 1-4
03/10/20 9 ОФК Левски (Карлово) Д 16:00 1-2
10/10/20 10 Розова Долина (Казанлък) Д 16:00 2-2
17/10/20 11 Несебър (Несебър) Г 16:00 2-1
21/10/20 Купа на АФЛ, І обл. кръг Сокол (Марково) Г 16:00 3-4
24/10/20 12 Марица (Пловдив) Д 16:00 1-2
31/10/20 13 ФК Верея (Стара Загора) Г 16:00 3-0
14/11/20 15 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Г 14:30 2-3
18/11/20 14 Борислав (Първомай) Д 14:30 2-0
16/01/21 контрола Марица (Милево) Г 14:30 1-1
23/01/21 контрола Родопа (Смолян) Д 10:30 2-0
30/01/21 контрола Лудогорец 3 (Разград) Г 13:30 2-4
02/02/21 контрола Оборище (Панагюрище) Г 13:30 1-0
06/02/21 контрола Марица (Пловдив) Г 13:30 1-0
13/02/21 16 Хасково (Хасково) Д 14:00 0-1
20/02/21 18 Гигант (Съединение) Г 14:00 0-6
24/02/21 17 Атлетик (Куклен) Г 13:00 0-1
27/02/21 19 Извор (Горски извор) Д 14:00 0-3
06/03/21 20 Сокол (Марково) Г 15:00 6-0
13/03/21 21 Черноморец 919 (Бургас) Д 15:00 0-0
20/03/21 22 ОФК Карнобат (Карнобат) Г 15:00 0-1
02/04/21 24 ФК Димитровград (Димитровград) Г 17:00 0-1
07/04/21 25 Загорец (Нова Загора) Д 17:00 0-1
11/04/21 26 ОФК Левски (Карлово) Г 17:00 0-2
17/04/21 27 Розова Долина (Казанлък) Г 17:00 1-2
21/04/21 23 Родопа (Смолян) Д 17:00 0-1
24/04/21 28 Несебър (Несебър) Д 17:00 1-2
29/04/21 29 Марица (Пловдив) Г 17:00 0-4
08/05/21 30 ФК Верея (Стара Загора) Д 18:00 3-0
12/05/21 31 Борислав (Първомай) Г 18:00 0-6
15/05/21 32 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Д 18:00 2-2
22/05/21 33 Хасково (Хасково) Г 18:00 1-0
29/05/21 34 Атлетик (Куклен) Д 18:00 0-2

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 8 6 20 35 58
Домакин 3 5 9 17 25
Гост 5 1 11 18 33

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Черноморец 919 (Бургас) 34 25 6 3 78-22 81
2 Розова Долина (Казанлък) 34 18 8 8 66-47 62
3 Гигант (Съединение) 34 16 8 10 53-30 56
4 Атлетик (Куклен) 34 16 4 14 41-35 52
5 ФК Димитровград 34 13 8 13 38-40 47
6 ОФК Левски (Карлово) 34 14 5 15 47-55 47
7 Родопа (Смолян) 34 13 7 14 58-43 46
8 Извор (Горски извор) 34 11 12 11 43-35 45
9 Борислав (Първомай) 34 12 7 15 50-45 43
10 Хасково (Хасково) 34 11 7 16 31-41 40
11 Сокол (Марково) 34 11 5 18 44-69 38
12 ОФК Карнобат (Карнобат) 34 10 7 17 35-58 37
13 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 34 8 9 17 29-52 33
14 Несебър (Несебър) 34 8 9 17 41-68 33
15 Спартак (Пловдив) 34 8 6 20 35-58 30
16 ФК Верея (Стара Загора) 34 1 0 33 22-131 3
17 Марица (Пловдив) 34 26 5 3 79-26 83
18 Загорец (Нова Загора) 34 26 5 3 87-22 83