Програма за Югоизточна Трета лига

22-и кръг

ФК Димитровград (Димитровград)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Загорец (Нова Загора)-Берое II (Стара Загора)
Розова Долина (Казанлък)-Саяна (Хасково)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Несебър (Несебър)
Атлетик (Куклен)-Сокол (Марково)
Ботев II (Пловдив)-Родопа (Смолян)
Локомотив II (Пловдив)-Созопол (Созопол)
Сливен (Сливен)-Спартак (Пловдив)
ОФК Левски (Карлово)-Гигант (Съединение)
Секирово (Раковски)-Асеновец 2005 (Асеновград)

23-и кръг

Саяна (Хасково)-Загорец (Нова Загора)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Сливен (Сливен)
Спартак (Пловдив)-Секирово (Раковски)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Гигант (Съединение)
Сокол (Марково)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Берое II (Стара Загора)-Локомотив II (Пловдив)
Созопол (Созопол)-ФК Димитровград (Димитровград)
Ботев II (Пловдив)-ОФК Левски (Карлово)
Родопа (Смолян)-Атлетик (Куклен)
Несебър (Несебър)-Розова Долина (Казанлък)

24-и кръг

Загорец (Нова Загора)-Несебър (Несебър)
Розова Долина (Казанлък)-Сокол (Марково)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Родопа (Смолян)
Атлетик (Куклен)-Ботев II (Пловдив)
Сливен (Сливен)-Созопол (Созопол)
Гигант (Съединение)-Спартак (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград)-ОФК Левски (Карлово)
Секирово (Раковски)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
ФК Димитровград (Димитровград)-Берое II (Стара Загора)
Локомотив II (Пловдив)-Саяна (Хасково)

25-и кръг

Берое II (Стара Загора)-Сливен (Сливен)
Созопол (Созопол)-Секирово (Раковски)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Гигант (Съединение)
Спартак (Пловдив)-Асеновец 2005 (Асеновград)
Ботев II (Пловдив)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Несебър (Несебър)-Локомотив II (Пловдив)
Атлетик (Куклен)-ОФК Левски (Карлово)
Родопа (Смолян)-Розова Долина (Казанлък)
Сокол (Марково)-Загорец (Нова Загора)
Саяна (Хасково)-ФК Димитровград (Димитровград)

26-и кръг

Загорец (Нова Загора)-Родопа (Смолян)
Розова Долина (Казанлък)-Ботев II (Пловдив)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Атлетик (Куклен)
Гигант (Съединение)-Созопол (Созопол)
ОФК Левски (Карлово)-Спартак (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Секирово (Раковски)-Берое II (Стара Загора)
Сливен (Сливен)-Саяна (Хасково)
ФК Димитровград (Димитровград)-Несебър (Несебър)
Локомотив II (Пловдив)-Сокол (Марково)

27-и кръг

Берое II (Стара Загора)-Гигант (Съединение)
Созопол (Созопол)-Асеновец 2005 (Асеновград)
Родопа (Смолян)-Локомотив II (Пловдив)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Спартак (Пловдив)
ОФК Карнобат (Карнобат)-ОФК Левски (Карлово)
Атлетик (Куклен)-Розова Долина (Казанлък)
Ботев II (Пловдив)-Загорец (Нова Загора)
Сокол (Марково)-ФК Димитровград (Димитровград)
Несебър (Несебър)-Сливен (Сливен)
Саяна (Хасково)-Секирово (Раковски)

28-и кръг

Локомотив II (Пловдив)-Ботев II (Пловдив)
Загорец (Нова Загора)-Атлетик (Куклен)
Розова Долина (Казанлък)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Спартак (Пловдив)-Созопол (Созопол)
ОФК Левски (Карлово)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Берое II (Стара Загора)
Гигант (Съединение)-Саяна (Хасково)
Секирово (Раковски)-Несебър (Несебър)
Сливен (Сливен)-Сокол (Марково)
ФК Димитровград (Димитровград)-Родопа (Смолян)

29-и кръг

Созопол (Созопол)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Атлетик (Куклен)-Локомотив II (Пловдив)
Берое II (Стара Загора)-Спартак (Пловдив)
Розова Долина (Казанлък)-ОФК Левски (Карлово)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Загорец (Нова Загора)
Ботев II (Пловдив)-ФК Димитровград (Димитровград)
Родопа (Смолян)-Сливен (Сливен)
Сокол (Марково)-Секирово (Раковски)
Несебър (Несебър)-Гигант (Съединение)
Саяна (Хасково)-Асеновец 2005 (Асеновград)

30-и кръг

ОФК Левски (Карлово)-Созопол (Созопол)
Локомотив II (Пловдив)-ОФК Карнобат (Карнобат)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Берое II (Стара Загора)
Спартак (Пловдив)-Саяна (Хасково)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Несебър (Несебър)
Гигант (Съединение)-Сокол (Марково)
Секирово (Раковски)-Родопа (Смолян)
Сливен (Сливен)-Ботев II (Пловдив)
ФК Димитровград (Димитровград)-Атлетик (Куклен)
Загорец (Нова Загора)-Розова Долина (Казанлък)

31-и кръг

Саяна (Хасково)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Берое II (Стара Загора)-Созопол (Созопол)
Загорец (Нова Загора)-ОФК Левски (Карлово)
Розова Долина (Казанлък)-Локомотив II (Пловдив)
ОФК Карнобат (Карнобат)-ФК Димитровград (Димитровград)
Атлетик (Куклен)-Сливен (Сливен)
Ботев II (Пловдив)-Секирово (Раковски)
Родопа (Смолян)-Гигант (Съединение)
Сокол (Марково)-Асеновец 2005 (Асеновград)
Несебър (Несебър)-Спартак (Пловдив)

32-и кръг

Сливен (Сливен)-ОФК Карнобат (Карнобат)
ОФК Левски (Карлово)-Берое II (Стара Загора)
Созопол (Созопол)-Саяна (Хасково)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Несебър (Несебър)
Спартак (Пловдив)-Сокол (Марково)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Родопа (Смолян)
Гигант (Съединение)-Ботев II (Пловдив)
Секирово (Раковски)-Атлетик (Куклен)
ФК Димитровград (Димитровград)-Розова Долина (Казанлък)
Локомотив II (Пловдив)-Загорец (Нова Загора)

33-и кръг

Локомотив II (Пловдив)-ОФК Левски (Карлово)
Загорец (Нова Загора)-ФК Димитровград (Димитровград)
Розова Долина (Казанлък)-Сливен (Сливен)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Секирово (Раковски)
Атлетик (Куклен)-Гигант (Съединение)
Ботев II (Пловдив)-Асеновец 2005 (Асеновград)
Сокол (Марково)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Саяна (Хасково)-Берое II (Стара Загора)
Несебър (Несебър)-Созопол (Созопол)
Родопа (Смолян)-Спартак (Пловдив)

34-и кръг

ОФК Левски (Карлово)-Саяна (Хасково)
Берое II (Стара Загора)-Несебър (Несебър)
Созопол (Созопол)-Сокол (Марково)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Родопа (Смолян)
Спартак (Пловдив)-Ботев II (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Атлетик (Куклен)
Секирово (Раковски)-Розова Долина (Казанлък)
Сливен (Сливен)-Загорец (Нова Загора)
Гигант (Съединение)-ОФК Карнобат (Карнобат)
ФК Димитровград (Димитровград)-Локомотив II (Пловдив)

35-и кръг

ФК Димитровград (Димитровград)-ОФК Левски (Карлово)
Локомотив II (Пловдив)-Сливен (Сливен)
Загорец (Нова Загора)-Секирово (Раковски)
Розова Долина (Казанлък)-Гигант (Съединение)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Асеновец 2005 (Асеновград)
Ботев II (Пловдив)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Сокол (Марково)-Берое II (Стара Загора)
Несебър (Несебър)-Саяна (Хасково)
Родопа (Смолян)-Созопол (Созопол)
Атлетик (Куклен)-Спартак (Пловдив)

36-и кръг

Саяна (Хасково)-Сокол (Марково)
Берое II (Стара Загора)-Родопа (Смолян)
Созопол (Созопол)-Ботев II (Пловдив)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Атлетик (Куклен)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Розова Долина (Казанлък)
Гигант (Съединение)-Загорец (Нова Загора)
Сливен (Сливен)-ФК Димитровград (Димитровград)
Спартак (Пловдив)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Секирово (Раковски)-Локомотив II (Пловдив)
ОФК Левски (Карлово)-Несебър (Несебър)

37-и кръг

Локомотив II (Пловдив)-Гигант (Съединение)
Загорец (Нова Загора)-Асеновец 2005 (Асеновград)
ОФК Карнобат (Карнобат)-ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Ботев II (Пловдив)-Берое II (Стара Загора)
Родопа (Смолян)-Саяна (Хасково)
Сокол (Марково)-Несебър (Несебър)
Атлетик (Куклен)-Созопол (Созопол)
Розова Долина (Казанлък)-Спартак (Пловдив)
Сливен (Сливен)-ОФК Левски (Карлово)
ФК Димитровград (Димитровград)-Секирово (Раковски)

38-и кръг

Саяна (Хасково)-Ботев II (Пловдив)
Берое II (Стара Загора)-Атлетик (Куклен)
ФК Ямбол 1915 (Ямбол)-Розова Долина (Казанлък)
Спартак (Пловдив)-Загорец (Нова Загора)
Гигант (Съединение)-ФК Димитровград (Димитровград)
Секирово (Раковски)-Сливен (Сливен)
Созопол (Созопол)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Асеновец 2005 (Асеновград)-Локомотив II (Пловдив)
ОФК Левски (Карлово)-Сокол (Марково)
Несебър (Несебър)-Родопа (Смолян)

Резултати от изиграните кръгове

22-и кръг

ФК Димитровград 4  0 ФК Ямбол 1915
Загорец 4  0 Берое II
Розова Долина 0  2 Саяна
ОФК Карнобат 0  1 Несебър
Атлетик 5  0 Сокол
Ботев II 5  0 Родопа
Локомотив II 1  1 Созопол
Сливен 0  2 Спартак
ОФК Левски 3  2 Гигант
Секирово 3  2 Асеновец 2005

21-и кръг

Несебър ?  ? Атлетик
Берое II 2  3 Розова Долина
Созопол 3  0 Загорец
Спартак 5  0 ФК Димитровград
Асеновец 2005 0  0 Сливен
Гигант 4  1 Секирово
Саяна 4  0 ОФК Карнобат
ФК Ямбол 1915 1  1 Локомотив II
Родопа 4  2 ОФК Левски
Сокол 0  2 Ботев II

20-и кръг

ОФК Левски 2  0 Секирово
Сливен 0  0 Гигант
ФК Димитровград 2  0 Асеновец 2005
ОФК Карнобат 5  2 Берое II
Атлетик 0  2 Саяна
Ботев II 1  3 Несебър
Родопа 2  1 Сокол
Розова Долина 2  0 Созопол
Загорец 0  0 ФК Ямбол 1915
Локомотив II 2  3 Спартак

19-и кръг

Сокол 2  1 ОФК Левски
Родопа 2  4 Несебър
Ботев II 3  4 Саяна
Атлетик 3  2 Берое II
Розова Долина 3  4 ФК Ямбол 1915
Загорец 0  0 Спартак
ФК Димитровград 0  0 Гигант
Сливен 2  3 Секирово
ОФК Карнобат 1  0 Созопол
Локомотив II 0  1 Асеновец 2005

18-и кръг

ОФК Левски 3  0 Сливен
Секирово 2  3 ФК Димитровград
Гигант 1  0 Локомотив II
Асеновец 2005 0  2 Загорец
ФК Ямбол 1915 1  2 ОФК Карнобат
Берое II 0  2 Ботев II
Саяна 3  1 Родопа
Несебър 5  1 Сокол
Созопол 2  0 Атлетик
Спартак 3  0 Розова Долина

17-и кръг

Несебър 5  1 ОФК Левски
Сокол 1  4 Саяна
Родопа 7  0 Берое II
Ботев II 4  2 Созопол
Атлетик 3  2 ФК Ямбол 1915
Розова Долина 2  0 Асеновец 2005
Загорец 3  0 Гигант
ФК Димитровград 2  0 Сливен
ОФК Карнобат 0  2 Спартак
Локомотив II 2  1 Секирово

16-и кръг

ОФК Левски 1  1 ФК Димитровград
Сливен 4  2 Локомотив II
Секирово 0  5 Загорец
Гигант 1  0 Розова Долина
Асеновец 2005 2  0 ОФК Карнобат
ФК Ямбол 1915 0  2 Ботев II
Берое II 1  0 Сокол
Саяна 1  2 Несебър
Созопол 1  0 Родопа
Спартак 5  1 Атлетик

15-и кръг

Саяна 2  1 ОФК Левски
Несебър 7  1 Берое II
Сокол 1  1 Созопол
Родопа 2  0 ФК Ямбол 1915
Ботев II 1  1 Спартак
Атлетик 2  1 Асеновец 2005
Розова Долина 4  1 Секирово
Загорец 6  1 Сливен
ОФК Карнобат 0  3 Гигант
Локомотив II 0  1 ФК Димитровград

14-и кръг

ОФК Левски 0  3 Локомотив II
ФК Димитровград 2  1 Загорец
Сливен 0  3 Розова Долина
Секирово 3  2 ОФК Карнобат
Гигант 2  0 Атлетик
Асеновец 2005 0  0 Ботев II
ФК Ямбол 1915 2  0 Сокол
Берое II 0  3 Саяна
Созопол 1  2 Несебър
Спартак 1  1 Родопа

13-и кръг

Берое II 0  2 ОФК Левски
Саяна 1  1 Созопол
Несебър 5  1 ФК Ямбол 1915
Сокол 0  1 Спартак
Родопа 0  2 Асеновец 2005
Ботев II 0  2 Гигант
Атлетик 2  1 Секирово
Розова Долина 1  1 ФК Димитровград
Загорец 3  2 Локомотив II
ОФК Карнобат 2  0 Сливен

12-и кръг

ОФК Левски 2  1 Загорец
Локомотив II 1  1 Розова Долина
ФК Димитровград 4  1 ОФК Карнобат
Сливен 2  3 Атлетик
Секирово 0  0 Ботев II
Гигант 1  0 Родопа
Асеновец 2005 2  1 Сокол
Спартак 1  1 Несебър
ФК Ямбол 1915 0  6 Саяна
Созопол 4  0 Берое II

11-и кръг

Берое II 0  3 ФК Ямбол 1915
Саяна 2  0 Спартак
Несебър 6  0 Асеновец 2005
Сокол 1  5 Гигант
Родопа 3  2 Секирово
Ботев II 7  1 Сливен
Атлетик 1  1 ФК Димитровград
Розова Долина 1  2 Загорец
Созопол 1  2 ОФК Левски
ОФК Карнобат 1  2 Локомотив II

10-и кръг

ОФК Левски 0  2 Розова Долина
Загорец 5  0 ОФК Карнобат
ФК Димитровград 3  2 Ботев II
Сливен 1  9 Родопа
Секирово 3  1 Сокол
Гигант 2  1 Несебър
Асеновец 2005 0  1 Саяна
ФК Ямбол 1915 0  1 Созопол
Локомотив II 1  3 Атлетик
Спартак 6  0 Берое II

9-и кръг

ФК Ямбол 1915 4  3 ОФК Левски
Берое II 0  3 Асеновец 2005
Саяна 1  1 Гигант
Несебър 3  0 Секирово
Сокол 5  2 Сливен
Родопа 1  2 ФК Димитровград
Ботев II 1  2 Локомотив II
Атлетик 1  1 Загорец
ОФК Карнобат 1  0 Розова Долина
Созопол 0  1 Спартак

8-и кръг

ОФК Левски 4  1 ОФК Карнобат
Розова Долина 3  1 Атлетик
Загорец 1  2 Ботев II
ФК Димитровград 1  2 Сокол
Сливен 1  6 Несебър
Секирово 0  2 Саяна
Гигант 4  2 Берое II
Асеновец 2005 2  2 Созопол
Локомотив II 1  0 Родопа
Спартак 7  0 ФК Ямбол 1915

7-и кръг

ФК Ямбол 1915 1  3 Асеновец 2005
Берое II 3  0 Секирово
Саяна 9  0 Сливен
Несебър 1  1 ФК Димитровград
Сокол 1  4 Локомотив II
Родопа 1  0 Загорец
Ботев II 0  2 Розова Долина
Атлетик 4  1 ОФК Карнобат
Созопол 3  2 Гигант
Спартак 3  2 ОФК Левски

6-и кръг

ОФК Левски 1  2 Атлетик
Розова Долина 1  0 Родопа
Загорец 3  0 Сокол
ФК Димитровград 2  0 Саяна
Сливен 0  1 Берое II
Секирово 1  1 Созопол
Гигант 1  1 ФК Ямбол 1915
Асеновец 2005 0  4 Спартак
ОФК Карнобат 2  1 Ботев II
Локомотив II 3  5 Несебър

5-и кръг

ОФК Левски 2  4 Асеновец 2005
ФК Ямбол 1915 2  1 Секирово
Берое II 3  1 ФК Димитровград
Саяна 2  1 Локомотив II
Несебър 2  2 Загорец
Сокол 2  1 Розова Долина
Родопа 4  2 ОФК Карнобат
Ботев II 1  2 Атлетик
Созопол 7  1 Сливен
Спартак 3  0 Гигант

4-и кръг

ОФК Левски 0  2 Ботев II
Атлетик 2  1 Родопа
Розова Долина 2  4 Несебър
Загорец 1  3 Саяна
Сливен 1  1 ФК Ямбол 1915
Секирово 0  3 Спартак
Гигант 3  1 Асеновец 2005
ОФК Карнобат 5  1 Сокол
Локомотив II 3  0 Берое II
ФК Димитровград 0  0 Созопол

3-и кръг

Гигант 7  0 ОФК Левски
Асеновец 2005 2  1 Секирово
ФК Ямбол 1915 0  3 ФК Димитровград
Берое II 3  4 Загорец
Саяна 0  1 Розова Долина
Несебър 3  1 ОФК Карнобат
Сокол 3  2 Атлетик
Родопа 2  2 Ботев II
Созопол 2  2 Локомотив II
Спартак 21  0 Сливен

2-и кръг

ОФК Левски 1  1 Родопа
Ботев II 2  1 Сокол
Атлетик 1  1 Несебър
Розова Долина 5  0 Берое II
Загорец 2  1 Созопол
ФК Димитровград 0  2 Спартак
Сливен 0  3 Асеновец 2005
Секирово 1  5 Гигант
ОФК Карнобат 1  4 Саяна
Локомотив II 3  1 ФК Ямбол 1915

1-и кръг

Секирово 1  1 ОФК Левски
Гигант 11  0 Сливен
Асеновец 2005 1  0 ФК Димитровград
Берое II 0  1 ОФК Карнобат
Саяна 3  2 Атлетик
Несебър 4  0 Ботев II
Сокол 1  2 Родопа
Созопол 2  1 Розова Долина
Спартак 5  1 Локомотив II
ФК Ямбол 1915 2  2 Загорец