Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
26/06/24 контрола Хебър 1918 (Пазарджик) Д 19:00 1-3
03/07/24 контрола Загорец (Нова Загора) Д 18:00 7-2
06/07/24 контрола Локомотив II (Пловдив) Д 18:00 0-0
12/07/24 контрола ФК Крумовград (Крумовград) Г 18:30 1-4
20/07/24 контрола ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Г 18:00 -
24/07/24 контрола Секирово (Раковски) Д 18:00 -
27/07/24 контрола Асеновец 2005 (Асеновград) Д 18:00 -
03/08/24 1 Атлетик (Куклен) Г 18:30 -
10/08/24 2 Черноморец 919 (Бургас) Д 18:30 -
17/08/24 3 Розова Долина (Казанлък) Г 18:00 -
24/08/24 4 Загорец (Нова Загора) Д 18:00 -
31/08/24 5 Созопол (Созопол) Г 18:00 -
07/09/24 6 Ботев III (Пловдив) Д 17:00 -
14/09/24 7 Марица (Пловдив) Г 17:00 -
21/09/24 8 Родопа (Смолян) Д 17:00 -
28/09/24 9 ОФК Левски (Карлово) Г 17:00 -
05/10/24 10 Асеновец 2005 (Асеновград) Д 16:00 -
09/10/24 11 Секирово (Раковски) Г 16:00 -
12/10/24 12 ФК Димитровград (Димитровград) Г 16:00 -
19/10/24 13 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) Д 16:00 -
26/10/24 14 Саяна (Хасково) Г 16:00 -
02/11/24 15 ОФК Карнобат (Карнобат) Д 14:30 -
09/11/24 16 Марица (Милево) Г 14:30 -
16/11/24 17 Локомотив II (Пловдив) Д 14:30 -
23/11/24 18 Гигант (Съединение) Г 14:30 -
30/11/24 19 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 14:30 -

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 0 0 0 0 0
Домакин 0 0 0 0 0
Гост 0 0 0 0 0

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Пълна програма и резултати за сезон 2024/2025 в Югоизточна Трета лига

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Несебър (Несебър) 38 29 8 1 121-39 95
2 Саяна (Хасково) 38 30 3 5 97-26 93
3 Спартак (Пловдив) 38 29 6 3 122-22 93
4 Гигант (Съединение) 38 21 8 9 81-43 71
5 Загорец (Нова Загора) 38 21 6 11 79-42 69
6 ФК Димитровград 38 19 10 9 60-40 67
7 Ботев II (Пловдив) 38 18 7 13 84-55 61
8 Атлетик (Куклен) 38 18 4 16 60-71 58
9 Розова Долина (Казанлък) 38 17 5 16 60-50 56
10 Родопа (Смолян) 38 15 6 17 64-63 51
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 38 14 6 18 59-73 48
12 Локомотив II (Пловдив) 38 14 5 19 65-59 47
13 Созопол (Созопол) 38 12 10 16 58-53 46
14 Секирово (Раковски) 38 11 7 20 59-75 40
15 ОФК Левски (Карлово) 38 11 5 22 56-91 38
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 38 9 10 19 49-82 37
17 ОФК Карнобат (Карнобат) 38 11 1 26 46-107 34
18 Сливен (Сливен) 38 8 6 24 42-127 30
19 Сокол (Марково) 38 8 3 27 36-98 27
20 Берое II (Стара Загора) 38 6 2 30 26-108 20