Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
30/07/14 контрола Ботев U19 (Пловдив) Г 10:30 2-2
05/08/14 контрола Борислав (Първомай) Г 18:00 0-2
08/08/14 контрола Кричим (Кричим) Г 18:00 3-1
16/08/14 2 Марица (Пловдив) Д 18:00 0-2
27/08/14 контрола Ботев U19 (Пловдив) Г 10:30 1-2
30/08/14 4 ФК Димитровград (Димитровград) Д 18:00 1-1
05/09/14 5 Евроколеж (Пловдив) Г 16:00 1-2
13/09/14 6 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 17:00 0-3
20/09/14 7 Несебър (Несебър) Д 17:00 2-1
27/09/14 8 Гигант (Съединение) Г 17:00 1-3
03/10/14 9 ФК Стара Загора (Стара Загора) Д 16:00 1-0
08/10/14 Купа на АФЛ, І обл. кръг Марица (Пловдив) Д 16:00 5-1
11/10/14 10 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Г 16:00 0-4
18/10/14 11 Поморие (Поморие) Д 16:00 0-0
22/10/14 Купа на АФЛ, IІ обл. кръг Асеновец (Асеновград) Г 14:30 1-1
29/10/14 12 ОФК Левски (Карлово) Г 14:30 0-2
01/11/14 13 АКБ Миньор (Раднево) Д 14:30 1-2
08/11/14 14 Розова Долина (Казанлък) Г 14:30 0-2
15/11/14 15 Загорец (Нова Загора) Д 14:30 2-1
23/11/14 16 Асеновец (Асеновград) Г 11:30 2-2
29/11/14 17 Сливен 2000 (Сливен) Д 14:30 1-1
07/02/15 контрола Балкан (Варвара) Г 14:00 0-4
14/02/15 контрола Сокол (Марково) Г 11:00 4-6
18/02/15 контрола Ботев U21 (Пловдив) Г 12:30 2-1
20/02/15 контрола Брестник 1948 (Пловдив) Г 15:00 2-0
21/02/15 контрола ОФК Левски (Карлово) Д 11:30 0-2
24/02/15 контрола Брестник 1948 (Пловдив) Г 15:00 4-2
21/03/15 21 ФК Димитровград (Димитровград) Г 15:00 0-4
25/03/15 22 Евроколеж (Пловдив) Д 15:00 0-2
28/03/15 23 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 15:00 2-1
01/04/15 19 Марица (Пловдив) Г 17:00 1-0
04/04/15 24 Несебър (Несебър) Г 17:00 0-1
10/04/15 25 Гигант (Съединение) Д 17:00 0-3
18/04/15 26 ФК Стара Загора (Стара Загора) Г 17:00 3-0
22/04/15 27 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Д 17:00 4-1
25/04/15 28 Поморие (Поморие) Г 15:00 0-3
02/05/15 29 ОФК Левски (Карлово) Д 18:00 2-1
09/05/15 30 АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 0-1
13/05/15 31 Розова Долина (Казанлък) Д 18:00 2-1
16/05/15 32 Загорец (Нова Загора) Г 18:00 0-3
23/05/15 33 Асеновец (Асеновград) Д 15:30 0-0
31/05/15 34 Сливен 2000 (Сливен) Г 18:00 1-2

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 9 5 16 27 49
Домакин 7 4 4 18 17
Гост 2 1 12 9 32

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Евроколеж (Пловдив) - Спартак 2:1

Евроколеж (Пловдив) 2 1 Спартак Пловдив
петък, 05 септември 2014, 16:00 часа
Югоизточна "В" група 5 кръг
голмайстори 0:1 Кристофър Асенов, 1:1 Куртев (дузпа), 2:1 Куртев (дузпа)
Спартак: Боян Янкулов, Кристиян Кумбаров, Цветан Йотов, Николай Христозов, Емил Иванов, Тодор Димитров, Даниел Колев (к), Кристофър Асенов, Радослав Дошков, Андрей Андреев, Росен Колев
червени картони Николай Христозов (Спартак)
Свързани новини
Снимки

последни 7 мача срещу Евроколеж (Пловдив)

сезон описание кръг дата рез.
2015/2016 ЮИ "В" група 26 16/04/2016 дом. 2 1
2015/2016 ЮИ "В" група 9 03/10/2015 гост 0 1
2014/2015 ЮИ "В" група 22 25/03/2015 дом. 0 2
2014/2015 ЮИ "В" група 5 05/09/2014 гост 1 2
2013/2014 ЮИ "В" група 32 17/05/2014 гост 3 0
2013/2014 Купа на АФЛ І обл. 09/10/2013 гост 1 0
2013/2014 ЮИ "В" група 15 16/11/2013 дом. 1 0

Серия: ПППЗЗЗП

Общо: 4 победи, 0 равенства и 3 загуби при голова разлика 8:6