Разчитайки предимно на млад и неопитен състав Спартак завършва на 13-то място в крайното класиране

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
30/07/14 контрола Ботев U19 (Пловдив) Г 10:30 2-2
05/08/14 контрола Борислав (Първомай) Г 18:00 0-2
08/08/14 контрола Кричим (Кричим) Г 18:00 3-1
16/08/14 2 Марица (Пловдив) Д 18:00 0-2
27/08/14 контрола Ботев U19 (Пловдив) Г 10:30 1-2
30/08/14 4 ФК Димитровград (Димитровград) Д 18:00 1-1
05/09/14 5 Евроколеж (Пловдив) Г 16:00 1-2
13/09/14 6 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 17:00 0-3
20/09/14 7 Несебър (Несебър) Д 17:00 2-1
27/09/14 8 Гигант (Съединение) Г 17:00 1-3
03/10/14 9 ФК Стара Загора (Стара Загора) Д 16:00 1-0
08/10/14 Купа на АФЛ, І обл. кръг Марица (Пловдив) Д 16:00 5-1
11/10/14 10 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Г 16:00 0-4
18/10/14 11 Поморие (Поморие) Д 16:00 0-0
22/10/14 Купа на АФЛ, IІ обл. кръг Асеновец (Асеновград) Г 14:30 1-1
29/10/14 12 ОФК Левски (Карлово) Г 14:30 0-2
01/11/14 13 АКБ Миньор (Раднево) Д 14:30 1-2
08/11/14 14 Розова Долина (Казанлък) Г 14:30 0-2
15/11/14 15 Загорец (Нова Загора) Д 14:30 2-1
23/11/14 16 Асеновец (Асеновград) Г 11:30 2-2
29/11/14 17 Сливен 2000 (Сливен) Д 14:30 1-1
07/02/15 контрола Балкан (Варвара) Г 14:00 0-4
14/02/15 контрола Сокол (Марково) Г 11:00 4-6
18/02/15 контрола Ботев U21 (Пловдив) Г 12:30 2-1
20/02/15 контрола Брестник 1948 (Пловдив) Г 15:00 2-0
21/02/15 контрола ОФК Левски (Карлово) Д 11:30 0-2
24/02/15 контрола Брестник 1948 (Пловдив) Г 15:00 4-2
21/03/15 21 ФК Димитровград (Димитровград) Г 15:00 0-4
25/03/15 22 Евроколеж (Пловдив) Д 15:00 0-2
28/03/15 23 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 15:00 2-1
01/04/15 19 Марица (Пловдив) Г 17:00 1-0
04/04/15 24 Несебър (Несебър) Г 17:00 0-1
10/04/15 25 Гигант (Съединение) Д 17:00 0-3
18/04/15 26 ФК Стара Загора (Стара Загора) Г 17:00 3-0
22/04/15 27 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Д 17:00 4-1
25/04/15 28 Поморие (Поморие) Г 15:00 0-3
02/05/15 29 ОФК Левски (Карлово) Д 18:00 2-1
09/05/15 30 АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 0-1
13/05/15 31 Розова Долина (Казанлък) Д 18:00 2-1
16/05/15 32 Загорец (Нова Загора) Г 18:00 0-3
23/05/15 33 Асеновец (Асеновград) Д 15:30 0-0
31/05/15 34 Сливен 2000 (Сливен) Г 18:00 1-2

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 9 5 16 27 49
Домакин 7 4 4 18 17
Гост 2 1 12 9 32

АКБ Миньор (Раднево) - Спартак 1:0

АКБ Миньор (Раднево) 1 0 Спартак Пловдив
събота, 09 май 2015, 18:00 часа
голмайстори1:0 Иво Гюров 78'

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България