Новини за ДЮШ | Елитна група (U-17) | Програма | Формации

Програма за Елитна група (U-17)

15-и кръг

Левски-Раковски (София)-Монтана 1921 (Монтана)
Лудогорец 2003 (Разград)-Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив)-ПФК Славия (София)
Левски (София)-Ботев 2002 (Пловдив)
Спартак (Пловдив)-ПФК ЦСКА (София)
Марек 1915 (Дупница)-Септември (София)
ОФК Пирин (Благоевград)-Берое (Стара Загора)
Локомотив (Пловдив)-ФК Спартак (Плевен)

Резултати от изиграните кръгове

15-и кръг

Левски-Раковски 4  1 Монтана 1921
Лудогорец 2003 0  0 Черно море
Ботев 1  2 ПФК Славия
Левски 3  0 Ботев 2002
Спартак 0  1 ПФК ЦСКА
Марек 1915 0  3 Септември
ОФК Пирин 1  1 Берое
Локомотив 7  1 ФК Спартак

14-и кръг

Монтана 1921 1  0 Локомотив
ФК Спартак 0  3 ОФК Пирин
Берое 2  2 Марек 1915
Септември 1  0 Спартак
ПФК ЦСКА 2  0 Левски
Ботев 2002 1  1 Ботев
ПФК Славия 0  0 Лудогорец 2003
Черно море 2  1 Левски-Раковски

13-и кръг

Черно море 4  0 Монтана 1921
Левски-Раковски 0  1 ПФК Славия
Лудогорец 2003 1  0 Ботев 2002
Ботев 1  2 ПФК ЦСКА
Левски 0  1 Септември
Спартак 0  0 Берое
Марек 1915 3  0 ФК Спартак
ОФК Пирин 0  1 Локомотив

12-и кръг

Монтана 1921 1  0 ОФК Пирин
Локомотив 1  0 Марек 1915
ФК Спартак 0  1 Спартак
Берое 2  0 Левски
Септември 4  1 Ботев
ПФК ЦСКА 0  1 Лудогорец 2003
Ботев 2002 3  4 Левски-Раковски
ПФК Славия 0  1 Черно море

11-и кръг

ПФК Славия 1  1 Монтана 1921
Черно море 2  0 Ботев 2002
Левски-Раковски 1  1 ПФК ЦСКА
Лудогорец 2003 0  0 Септември
Ботев 3  2 Берое
Левски 10  0 ФК Спартак
Спартак 0  1 Локомотив
Марек 1915 0  1 ОФК Пирин

10-и кръг

Монтана 1921 4  2 Марек 1915
ОФК Пирин 2  0 Спартак
Локомотив 0  3 Левски
ФК Спартак 0  3 Ботев
Берое 0  1 Лудогорец 2003
Септември 2  1 Левски-Раковски
ПФК ЦСКА 1  0 Черно море
Ботев 2002 0  4 ПФК Славия

9-и кръг

Ботев 2002 1  1 Монтана 1921
ПФК Славия 3  1 ПФК ЦСКА
Черно море 0  1 Септември
Левски-Раковски 2  3 Берое
Лудогорец 2003 5  0 ФК Спартак
Ботев 4  2 Локомотив
Левски 1  0 ОФК Пирин
Спартак 0  0 Монтана 1921

8-и кръг

Монтана 1921 0  0 Спартак
Марек 1915 0  4 Левски
ОФК Пирин 0  0 Ботев
Локомотив 0  1 Лудогорец 2003
ФК Спартак 1  1 Левски-Раковски
Берое 2  1 Черно море
Септември 3  0 ПФК Славия
ПФК ЦСКА 5  0 Ботев 2002

7-и кръг

ПФК ЦСКА 3  2 Монтана 1921
Ботев 2002 2  3 Септември
ПФК Славия 2  0 Берое
Черно море 12  0 ФК Спартак
Левски-Раковски 0  1 Локомотив
Лудогорец 2003 6  0 ОФК Пирин
Ботев 7  1 Марек 1915
Левски 3  1 Спартак

6-и кръг

Монтана 1921 1  0 Левски
Спартак 0  5 Ботев
Марек 1915 0  5 Лудогорец 2003
ОФК Пирин 1  1 Левски-Раковски
Локомотив 1  4 Черно море
ФК Спартак 1  5 ПФК Славия
Берое 0  2 Ботев 2002
Септември 1  0 ПФК ЦСКА

5-и кръг

Септември 2  0 Монтана 1921
ПФК ЦСКА 6  0 Берое
Ботев 2002 1  0 ФК Спартак
ПФК Славия 1  4 Локомотив
Черно море 2  0 ОФК Пирин
Левски-Раковски 2  0 Марек 1915
Лудогорец 2003 8  0 Спартак
Ботев 5  1 Левски

4-и кръг

Монтана 1921 2  3 Ботев
Левски 0  2 Лудогорец 2003
Спартак 1  1 Левски-Раковски
Марек 1915 0  7 Черно море
ОФК Пирин 3  2 ПФК Славия
Локомотив 2  1 Ботев 2002
ФК Спартак 1  8 ПФК ЦСКА
Берое 0  0 Септември

3-и кръг

Берое 4  0 Монтана 1921
Септември 4  1 ФК Спартак
ПФК ЦСКА 1  0 Локомотив
Ботев 2002 2  4 ОФК Пирин
ПФК Славия 5  3 Марек 1915
Черно море 4  0 Спартак
Левски-Раковски 1  0 Левски
Лудогорец 2003 1  0 Ботев

2-и кръг

Монтана 1921 0  0 Лудогорец 2003
Ботев 3  1 Левски-Раковски
Левски 2  4 Черно море
Спартак 0  5 ПФК Славия
Марек 1915 1  2 Ботев 2002
ОФК Пирин 2  2 ПФК ЦСКА
Локомотив 2  0 Септември
ФК Спартак 0  5 Берое

1-и кръг

ФК Спартак 2  2 Монтана 1921
Берое 4  2 Локомотив
Септември 3  1 ОФК Пирин
ПФК ЦСКА 8  0 Марек 1915
Ботев 2002 4  0 Спартак
ПФК Славия 0  0 Левски
Черно море 4  0 Ботев
Левски-Раковски 1  3 Лудогорец 2003