Програма за Югоизточна "В" група

1-и кръг

Борислав (Първомай)-Асеновец (Асеновград)
Загорец (Нова Загора)-Евроколеж (Пловдив)
ФК Димитровград (Димитровград)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
ФК Арда (Кърджали)-Спартак (Пловдив)
Розова Долина (Казанлък)-Ураган (Бояджик)
Гигант (Съединение)-АКБ Миньор (Раднево)
Атлетик (Куклен)-Елхово (Елхово)
Свиленград 1921 (Свиленград)-ОФК Карнобат (Карнобат)
ФК Верея II (Стара Загора)-Марица (Пловдив)

2-и кръг

Асеновец (Асеновград)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Елхово (Елхово)-Свиленград 1921 (Свиленград)
АКБ Миньор (Раднево)-Атлетик (Куклен)
Ураган (Бояджик)-Гигант (Съединение)
Спартак (Пловдив)-Розова Долина (Казанлък)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-ФК Арда (Кърджали)
Евроколеж (Пловдив)-ФК Димитровград (Димитровград)
Марица (Пловдив)-Загорец (Нова Загора)
Борислав (Първомай)-ФК Верея II (Стара Загора)

3-и кръг

Загорец (Нова Загора)-Борислав (Първомай)
ФК Димитровград (Димитровград)-Марица (Пловдив)
ФК Арда (Кърджали)-Евроколеж (Пловдив)
Розова Долина (Казанлък)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
Гигант (Съединение)-Спартак (Пловдив)
Атлетик (Куклен)-Ураган (Бояджик)
Свиленград 1921 (Свиленград)-АКБ Миньор (Раднево)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Елхово (Елхово)
ФК Верея II (Стара Загора)-Асеновец (Асеновград)

4-и кръг

Асеновец (Асеновград)-Елхово (Елхово)
АКБ Миньор (Раднево)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Ураган (Бояджик)-Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак (Пловдив)-Атлетик (Куклен)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Гигант (Съединение)
Евроколеж (Пловдив)-Розова Долина (Казанлък)
Марица (Пловдив)-ФК Арда (Кърджали)
Борислав (Първомай)-ФК Димитровград (Димитровград)
ФК Верея II (Стара Загора)-Загорец (Нова Загора)

5-и кръг

Загорец (Нова Загора)-Асеновец (Асеновград)
ФК Димитровград (Димитровград)-ФК Верея II (Стара Загора)
ФК Арда (Кърджали)-Борислав (Първомай)
Розова Долина (Казанлък)-Марица (Пловдив)
Гигант (Съединение)-Евроколеж (Пловдив)
Атлетик (Куклен)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
Свиленград 1921 (Свиленград)-Спартак (Пловдив)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Ураган (Бояджик)
Елхово (Елхово)-АКБ Миньор (Раднево)

6-и кръг

Асеновец (Асеновград)-АКБ Миньор (Раднево)
Ураган (Бояджик)-Елхово (Елхово)
Спартак (Пловдив)-ОФК Карнобат (Карнобат)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Свиленград 1921 (Свиленград)
Евроколеж (Пловдив)-Атлетик (Куклен)
Марица (Пловдив)-Гигант (Съединение)
Борислав (Първомай)-Розова Долина (Казанлък)
Загорец (Нова Загора)-ФК Димитровград (Димитровград)
ФК Верея II (Стара Загора)-ФК Арда (Кърджали)

7-и кръг

ФК Димитровград (Димитровград)-Асеновец (Асеновград)
ФК Арда (Кърджали)-Загорец (Нова Загора)
Розова Долина (Казанлък)-ФК Верея II (Стара Загора)
Гигант (Съединение)-Борислав (Първомай)
Атлетик (Куклен)-Марица (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград)-Евроколеж (Пловдив)
ОФК Карнобат (Карнобат)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
Елхово (Елхово)-Спартак (Пловдив)
АКБ Миньор (Раднево)-Ураган (Бояджик)

8-и кръг

Асеновец (Асеновград)-Ураган (Бояджик)
Спартак (Пловдив)-АКБ Миньор (Раднево)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Елхово (Елхово)
Евроколеж (Пловдив)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Марица (Пловдив)-Свиленград 1921 (Свиленград)
Борислав (Първомай)-Атлетик (Куклен)
Загорец (Нова Загора)-Розова Долина (Казанлък)
ФК Димитровград (Димитровград)-ФК Арда (Кърджали)
ФК Верея II (Стара Загора)-Гигант (Съединение)

9-и кръг

ФК Арда (Кърджали)-Асеновец (Асеновград)
Розова Долина (Казанлък)-ФК Димитровград (Димитровград)
Гигант (Съединение)-Загорец (Нова Загора)
Атлетик (Куклен)-ФК Верея II (Стара Загора)
Свиленград 1921 (Свиленград)-Борислав (Първомай)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Марица (Пловдив)
Елхово (Елхово)-Евроколеж (Пловдив)
АКБ Миньор (Раднево)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
Ураган (Бояджик)-Спартак (Пловдив)

10-и кръг

Асеновец (Асеновград)-Спартак (Пловдив)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Ураган (Бояджик)
Евроколеж (Пловдив)-АКБ Миньор (Раднево)
Марица (Пловдив)-Елхово (Елхово)
Борислав (Първомай)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Загорец (Нова Загора)-Атлетик (Куклен)
ФК Димитровград (Димитровград)-Гигант (Съединение)
ФК Арда (Кърджали)-Розова Долина (Казанлък)
ФК Верея II (Стара Загора)-Свиленград 1921 (Свиленград)

11-и кръг

Розова Долина (Казанлък)-Асеновец (Асеновград)
Гигант (Съединение)-ФК Арда (Кърджали)
Атлетик (Куклен)-ФК Димитровград (Димитровград)
Свиленград 1921 (Свиленград)-Загорец (Нова Загора)
ОФК Карнобат (Карнобат)-ФК Верея II (Стара Загора)
Елхово (Елхово)-Борислав (Първомай)
АКБ Миньор (Раднево)-Марица (Пловдив)
Ураган (Бояджик)-Евроколеж (Пловдив)
Спартак (Пловдив)-ФК Раковски 2011 (Раковски)

12-и кръг

Асеновец (Асеновград)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
Евроколеж (Пловдив)-Спартак (Пловдив)
Марица (Пловдив)-Ураган (Бояджик)
Борислав (Първомай)-АКБ Миньор (Раднево)
Загорец (Нова Загора)-ОФК Карнобат (Карнобат)
ФК Димитровград (Димитровград)-Свиленград 1921 (Свиленград)
ФК Арда (Кърджали)-Атлетик (Куклен)
Розова Долина (Казанлък)-Гигант (Съединение)
ФК Верея II (Стара Загора)-Елхово (Елхово)

13-и кръг

Гигант (Съединение)-Асеновец (Асеновград)
Атлетик (Куклен)-Розова Долина (Казанлък)
Свиленград 1921 (Свиленград)-ФК Арда (Кърджали)
ОФК Карнобат (Карнобат)-ФК Димитровград (Димитровград)
Елхово (Елхово)-Загорец (Нова Загора)
АКБ Миньор (Раднево)-ФК Верея II (Стара Загора)
Ураган (Бояджик)-Борислав (Първомай)
Спартак (Пловдив)-Марица (Пловдив)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Евроколеж (Пловдив)

14-и кръг

Асеновец (Асеновград)-Евроколеж (Пловдив)
Марица (Пловдив)-ФК Раковски 2011 (Раковски)
Борислав (Първомай)-Спартак (Пловдив)
ФК Верея II (Стара Загора)-Ураган (Бояджик)
Загорец (Нова Загора)-АКБ Миньор (Раднево)
ФК Димитровград (Димитровград)-Елхово (Елхово)
ФК Арда (Кърджали)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Розова Долина (Казанлък)-Свиленград 1921 (Свиленград)
Гигант (Съединение)-Атлетик (Куклен)

15-и кръг

Атлетик (Куклен)-Асеновец (Асеновград)
Свиленград 1921 (Свиленград)-Гигант (Съединение)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Розова Долина (Казанлък)
Елхово (Елхово)-ФК Арда (Кърджали)
АКБ Миньор (Раднево)-ФК Димитровград (Димитровград)
Ураган (Бояджик)-Загорец (Нова Загора)
Спартак (Пловдив)-ФК Верея II (Стара Загора)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Борислав (Първомай)
Евроколеж (Пловдив)-Марица (Пловдив)

16-и кръг

Асеновец (Асеновград)-Марица (Пловдив)
Борислав (Първомай)-Евроколеж (Пловдив)
Загорец (Нова Загора)-Спартак (Пловдив)
ФК Димитровград (Димитровград)-Ураган (Бояджик)
ФК Арда (Кърджали)-АКБ Миньор (Раднево)
Розова Долина (Казанлък)-Елхово (Елхово)
Гигант (Съединение)-ОФК Карнобат (Карнобат)
Атлетик (Куклен)-Свиленград 1921 (Свиленград)
ФК Верея II (Стара Загора)-ФК Раковски 2011 (Раковски)

17-и кръг

Свиленград 1921 (Свиленград)-Асеновец (Асеновград)
ОФК Карнобат (Карнобат)-Атлетик (Куклен)
Елхово (Елхово)-Гигант (Съединение)
АКБ Миньор (Раднево)-Розова Долина (Казанлък)
Ураган (Бояджик)-ФК Арда (Кърджали)
Спартак (Пловдив)-ФК Димитровград (Димитровград)
ФК Раковски 2011 (Раковски)-Загорец (Нова Загора)
Евроколеж (Пловдив)-ФК Верея II (Стара Загора)
Марица (Пловдив)-Борислав (Първомай)

Резултати от изиграните кръгове