Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
03/08/19 контрола Славия U19 (София) Г 10:00 2-2
07/08/19 КБ, I обл. кръг Марица (Пловдив) Д 18:00 0-2
11/08/19 контрола Секирово (Раковски) Г 18:30 1-2
14/08/19 контрола Раковски (Раковски) Г 18:30 6-0
17/08/19 контрола Житница (Житница) Г 18:30 5-0
25/08/19 1 Марица (Цалапица) Д 18:00 3-0
31/08/19 2 Марица (Милево) Г 17:00 3-0
08/09/19 3 Секирово (Раковски) Д 17:00 3-0
15/09/19 4 Момино (Момино село) Д 17:00 1-0
22/09/19 5 Дълго поле (Дълго поле) Г 17:00 2-1
29/09/19 6 Калояново (Калояново) Д 17:00 8-1
05/10/19 7 Металик 1938 (Сопот) Г 16:00 3-1
09/10/19 Купа на АФЛ, І обл. кръг Атлетик (Куклен) Д 16:00 1-0
13/10/19 8 Марица (Маноле) Д 16:00 3-0
16/10/19 Купа на АФЛ, IІ обл. кръг Гигант (Съединение) Д 16:00 0-3
20/10/19 9 Раковски (Раковски) Г 16:00 2-2
24/10/19 10 Садово (Садово) Д 16:00 3-0
10/11/19 12 Марица (кв.Любеново) Д 14:30 2-0
16/11/19 13 Асеновец (Асеновград) Г 14:30 1-1
24/11/19 14 Вихър (Белозем) Д 14:30 4-0
30/11/19 15 Кричим (Кричим) Г 14:30 6-1
07/12/19 11 Житница (Житница) Г 14:30 0-0
18/01/20 контрола Борислав (Първомай) Г 13:00 2-1
25/01/20 контрола Родопа (Смолян) Д 14:30 2-0
01/02/20 контрола Славия U19 (София) Г 11:30 1-6
16/02/20 контрола Вихър (Белозем) Г 14:30 3-2
23/02/20 16 Марица (Цалапица) Г 14:00 3-0
01/03/20 17 Марица (Милево) Д 14:00 5-0
05/04/20 22 Металик 1938 (Сопот) Д 17:00 -
12/04/20 23 Марица (Маноле) Г 17:00 -
17/04/20 24 Раковски (Раковски) Д 17:00 -
25/04/20 25 Садово (Садово) Г 17:00 -
03/05/20 26 Житница (Житница) Д 18:00 -
09/05/20 27 Марица (кв.Любеново) Г 18:00 -
17/05/20 28 Асеновец (Асеновград) Д 18:00 -
23/05/20 29 Вихър (Белозем) Г 18:00 -
31/05/20 30 Кричим (Кричим) Д 18:00 -
03/06/20 18 Секирово (Раковски) Г 15:00 -
07/06/20 19 Момино (Момино село) Г 15:00 -
10/06/20 20 Дълго поле (Дълго поле) Д 15:00 -
14/06/20 21 Калояново (Калояново) Г 15:00 -

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 14 3 0 52 7
Домакин 9 0 0 32 1
Гост 5 3 0 20 6

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Пълна програма и резултати за сезон 2019/2020 в "А" Областна група

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Спартак (Пловдив) 17 14 3 0 52-7 45
2 Асеновец (Асеновград) 17 13 3 1 52-7 42
3 Секирово (Раковски) 16 12 3 1 61-14 39
4 Марица (Милево) 17 10 3 4 46-22 33
5 Житница (Житница) 17 10 2 5 28-24 32
6 Марица (кв.Любеново) 17 8 3 6 31-22 27
7 Садово (Садово) 17 7 3 7 22-23 24
8 Вихър (Белозем) 16 7 2 7 37-34 23
9 Дълго поле (Дълго поле) 16 7 2 7 37-37 23
10 Металик 1938 (Сопот) 16 7 2 7 22-25 23
11 Марица (Маноле) 17 5 6 6 24-29 21
12 Кричим (Кричим) 17 6 0 11 24-50 18
13 Раковски (Раковски) 17 5 1 11 27-47 16
14 Марица (Цалапица) 17 3 1 13 21-64 10
15 Калояново (Калояново) 17 2 1 14 16-57 7
16 Момино (Момино село) 17 0 1 16 12-50 1