Новини за ДЮШ | Елитна група (U-17) | Програма | Формации

Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
20/08/16 1 Ботев 2002 (Пловдив) Г 17:30 0-4
27/08/16 2 ПФК Славия (София) Д 18:30 0-5
27/08/16 3 Черно море (Варна) Г 17:30 0-4
27/08/16 4 Левски-Раковски (София) Д 18:00 1-1
27/08/16 5 Лудогорец 2003 (Разград) Г 16:30 0-8
27/08/16 6 Ботев (Пловдив) Д 16:30 0-5
27/08/16 7 Левски (София) Г 16:30 1-3
27/08/16 8 Монтана 1921 (Монтана) Г 16:30 0-0
27/08/16 9 Марек 1915 (Дупница) Д 15:30 0-0
27/08/16 10 ОФК Пирин (Благоевград) Г 15:30 0-2
27/08/16 11 Локомотив (Пловдив) Д 15:30 0-1
27/08/16 12 ФК Спартак (Плевен) Г 10:30 1-0
27/08/16 13 Берое (Стара Загора) Д 15:30 0-0
27/08/16 14 Септември (София) Г 14:30 0-1
27/08/16 15 ПФК ЦСКА (София) Д 14:30 0-1
25/02/17 16 Ботев 2002 (Пловдив) Д 13:00 0-1
04/03/17 17 ПФК Славия (София) Г 11:00 0-4
12/03/17 18 Черно море (Варна) Д 11:00 0-1
18/03/17 19 Левски-Раковски (София) Г 14:30 2-6
23/03/17 20 Лудогорец 2003 (Разград) Д 10:30 -
01/04/17 21 Ботев (Пловдив) Г 15:30 -
08/04/17 22 Левски (София) Д 15:30 -
15/04/17 23 Монтана 1921 (Монтана) Д 15:30 -
22/04/17 24 Марек 1915 (Дупница) Г 15:30 -
29/04/17 25 ОФК Пирин (Благоевград) Д 15:30 -
06/05/17 26 Локомотив (Пловдив) Г 16:30 -
13/05/17 27 ФК Спартак (Плевен) Д 16:30 -
20/05/17 28 Берое (Стара Загора) Г 16:30 -
27/05/17 29 Септември (София) Д 17:30 -
03/06/17 30 ПФК ЦСКА (София) Г 17:30 -

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 1 4 14 5 47
Домакин 0 3 6 1 15
Гост 1 1 8 4 32

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Пълна програма и резултати за сезон 2016/2017 в Елитна група (U-17)

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Лудогорец 2003 (Разград) 18 14 4 0 47-3 46
2 Септември (София) 17 14 2 1 31-8 44
3 Черно море (Варна) 18 13 1 4 51-13 40
4 ПФК ЦСКА (София) 18 11 3 4 44-14 36
5 ПФК Славия (София) 18 10 3 5 38-20 33
6 Ботев (Пловдив) 18 9 3 6 44-27 30
7 Берое (Стара Загора) 18 7 5 6 35-27 26
8 Локомотив (Пловдив) 18 8 2 8 26-25 26
9 Левски (София) 18 8 1 9 32-23 25
10 Монтана 1921 (Монтана) 18 6 5 7 25-37 23
11 ОФК Пирин (Благоевград) 18 6 4 8 22-26 22
12 Ботев 2002 (Пловдив) 18 5 3 10 23-37 18
13 Левски-Раковски (София) 18 4 5 9 24-31 17
14 Марек 1915 (Дупница) 18 2 3 13 15-56 9
15 Спартак (Пловдив) 18 1 4 13 3-41 7
16 ФК Спартак (Плевен) 17 0 2 15 8-80 2