Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
18/08/12 1 ФК Верея (Стара Загора) Г - 0-2
25/08/12 2 Гигант (Съединение) Д - 0-0
01/09/12 3 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Г - 1-3
08/09/12 4 Розова Долина (Казанлък) Д - 2-0
15/09/12 5 ФК Димитровград (Димитровград) Г - 1-0
19/09/12 6 ФК Хеброс 1921 (Харманли) Д - 3-0
22/09/12 7 Асеновец (Асеновград) Г - 1-2
29/09/12 8 ФК Ботев (Гълъбово) Д - 0-1
06/10/12 9 Хасково (Хасково) Г - 1-4
13/10/12 10 Созопол (Созопол) Г - 0-1
20/10/12 11 Брестник 1948 (Пловдив) Д - 1-0
27/10/12 12 Несебър (Несебър) Г - 0-4
03/11/12 13 Свиленград 1921 (Свиленград) Д - 2-1
10/11/12 14 Загорец (Нова Загора) Г 14:30 0-1
17/11/12 15 ФК Мастер (Бургас) Д 14:30 0-0
24/11/12 16 ОФК Левски (Карлово) Г 14:30 1-4
01/12/12 17 ФК Арда (Кърджали) Д 14:30 2-1
02/03/13 18 ФК Верея (Стара Загора) Д - 2-0
09/03/13 19 Гигант (Съединение) Г - 0-0
16/03/13 20 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Д 15:00 3-0
20/03/13 21 Розова Долина (Казанлък) Г 15:00 3-1
23/03/13 22 ФК Димитровград (Димитровград) Д 15:00 8-0
30/03/13 23 ФК Хеброс 1921 (Харманли) Г 15:00 2-0
06/04/13 24 Асеновец (Асеновград) Д 17:00 1-1
13/04/13 25 ФК Ботев (Гълъбово) Г 17:00 0-1
20/04/13 26 Хасково (Хасково) Д 17:00 1-0
24/04/13 27 Созопол (Созопол) Д 17:00 2-1
27/04/13 28 Брестник 1948 (Пловдив) Г 17:00 0-2
03/05/13 29 Несебър (Несебър) Д 18:00 0-1
08/05/13 30 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 18:00 1-5
15/05/13 31 Загорец (Нова Загора) Д 18:00 1-0
18/05/13 32 ФК Мастер (Бургас) Г 18:00 0-1
25/05/13 33 ОФК Левски (Карлово) Д 18:00 3-0
01/06/13 34 ФК Арда (Кърджали) Г 18:00 3-0

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 16 4 14 45 37
Домакин 12 3 2 31 6
Гост 4 1 12 14 31

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 ФК Ботев (Гълъбово) 34 22 7 5 56-17 73
2 Хасково (Хасково) 34 20 9 5 62-25 69
3 ФК Мастер (Бургас) 34 19 10 5 53-25 67
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 20 3 11 62-34 63
5 ФК Верея (Стара Загора) 34 17 9 8 47-29 60
6 Несебър (Несебър) 34 18 4 12 58-31 58
7 Асеновец (Асеновград) 34 16 7 11 58-45 55
8 Спартак (Пловдив) 34 16 4 14 45-37 52
9 Созопол (Созопол) 34 15 6 13 51-32 51
10 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) 34 16 2 16 60-56 50
11 ОФК Левски (Карлово) 34 14 8 12 52-53 50
12 Гигант (Съединение) 34 12 9 13 42-39 45
13 Розова Долина (Казанлък) 34 13 3 18 34-51 42
14 ФК Димитровград 34 11 8 15 36-47 41
15 Загорец (Нова Загора) 34 10 8 16 30-41 38
16 Брестник 1948 (Пловдив) 34 8 3 23 35-92 27
17 ФК Хеброс 1921 (Харманли) 34 5 1 28 20-76 16
18 ФК Арда (Кърджали) 34 2 3 29 10-81 9