Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
13/08/06 1 Марица (Пловдив) Г 18:00 0-0
19/08/06 2 Хасково (Хасково) Д 18:00 1-2
26/08/06 3 Нафтекс (Бургас) Г 20:00 0-1
10/09/06 4 Калиакра (Каварна) Д 17:00 1-0
16/09/06 5 Дунав (Русе) Г 17:00 0-2
24/09/06 6 Светкавица (Търговище) Д 17:00 2-1
30/09/06 7 Сливен 2000 (Сливен) Г 17:00 1-1
14/10/06 8 Локомотив (Стара Загора) Г 16:00 2-0
21/10/06 9 Добруджа (Добрич) Д 16:00 2-0
28/10/06 10 Черноморец 919 (Бургас) Г 14:30 0-1
04/11/06 11 Волов (Шумен) Д 14:30 1-0
12/11/06 12 АКБ Миньор (Раднево) Г 14:30 2-2
19/11/06 13 Несебър (Несебър) Д 14:30 2-2
04/03/07 14 Марица (Пловдив) Д 15:30 3-2
10/03/07 15 Хасково (Хасково) Г 15:30 1-2
18/03/07 16 Нафтекс (Бургас) Д 15:30 0-1
24/03/07 17 Калиакра (Каварна) Г 15:30 0-3
31/03/07 18 Дунав (Русе) Д 15:30 2-0
07/04/07 19 Светкавица (Търговище) Г 17:00 3-2
15/04/07 20 Сливен 2000 (Сливен) Д 17:00 3-0
21/04/07 21 Локомотив (Стара Загора) Д 17:00 2-1
28/04/07 22 Добруджа (Добрич) Г 17:00 0-0
05/05/07 23 Черноморец 919 (Бургас) Д 18:00 0-1
12/05/07 24 Волов (Шумен) Г 18:00 0-1
19/05/07 25 АКБ Миньор (Раднево) Д 18:00 3-1
26/05/07 26 Несебър (Несебър) Г 18:00 1-2

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 11 5 10 32 28
Домакин 9 1 3 22 11
Гост 2 4 7 10 17

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Черноморец 919 (Бургас) 26 19 6 1 57-20 63
2 Нафтекс (Бургас) 26 17 9 0 51-10 60
3 Хасково (Хасково) 26 12 7 7 38-27 43
4 Несебър (Несебър) 26 12 4 10 40-32 40
5 Дунав (Русе) 26 10 9 7 46-35 39
6 Спартак (Пловдив) 26 11 5 10 32-28 38
7 Волов (Шумен) 26 10 7 9 29-36 37
8 Калиакра (Каварна) 26 10 6 10 25-31 36
9 Светкавица (Търговище) 26 10 4 12 36-41 34
10 Марица (Пловдив) 26 9 5 12 35-36 32
11 АКБ Миньор (Раднево) 26 7 4 15 34-45 25
12 Сливен 2000 (Сливен) 26 4 11 11 32-52 23
13 Добруджа (Добрич) 26 3 5 16 25-51 20
14 Локомотив (Стара Загора) 26 3 4 19 22-58 13