Спапртак завършва на четвърто място в групата след неубедителен край на сезона и така се лишава от възможността да бъде един от трите отбора, които влизат в "Б" група през този сезон

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
05/07/13 контрола Ботев (Враца) Г 18:00 0-1
10/07/13 контрола Гигант (Съединение) Г 18:00 2-3
17/07/13 контрола Ботев U19 (Пловдив) Г 18:00 1-1
19/07/13 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 2-2
24/07/13 контрола Витоша (ДД) (Долна Диканя) Г 18:00 4-3
27/07/13 контрола Марек 1915 (Дупница) Г 18:00 0-3
31/07/13 контрола Хасково (Хасково) Г 18:00 0-3
02/08/13 контрола Сокол (Марково) Г 18:30 6-0
03/08/13 контрола Кричим (Кричим) Г 10:00 0-2
06/08/13 контрола Балкан (Варвара) Г 18:00 2-2
10/08/13 1 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Г 18:00 3-0
14/08/13 КБ, I обл. кръг Гигант (Съединение) Г 18:00 1-0
21/08/13 КБ, II обл. кръг Асеновец (Асеновград) Д 18:00 2-0
24/08/13 3 ФК Мастер (Бургас) Г 18:00 0-2
28/08/13 КБ, финал обл. кръг Марица (Пловдив) Г 18:00 2-4
04/09/13 2 Стралджа (Стралджа) Д 17:00 5-0
08/09/13 5 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 17:00 1-1
13/09/13 6 Гигант (Съединение) Д 17:00 0-0
21/09/13 7 ОФК Левски (Карлово) Г 17:00 4-0
28/09/13 8 ФК Димитровград (Димитровград) Д 17:00 3-0
05/10/13 9 ФК Верея (Стара Загора) Г 16:30 2-2
09/10/13 Купа на АФЛ, І обл. кръг Евроколеж (Пловдив) Г 16:00 1-0
13/10/13 10 Загорец (Нова Загора) Г 16:00 1-1
16/10/13 Купа на АФЛ, IІ обл. кръг Атлетик (Куклен) Г 16:00 0-1
19/10/13 11 Асеновец (Асеновград) Д 16:00 2-0
26/10/13 12 Розова Долина (Казанлък) Г 14:30 0-0
02/11/13 13 Несебър (Несебър) Д 14:30 4-3
09/11/13 14 Сливен 2000 (Сливен) Г 14:30 7-0
16/11/13 15 Евроколеж (Пловдив) Д 14:30 1-0
24/11/13 16 Созопол (Созопол) Г 14:30 0-3
30/11/13 17 АКБ Миньор (Раднево) Д 14:30 4-0
08/02/14 контрола Ботев U19 (Пловдив) Г 11:00 2-1
12/02/14 контрола Ботев U19 (Пловдив) Д 11:00 5-1
15/02/14 контрола Оборище (Панагюрище) Г 14:30 0-1
18/02/14 контрола Балкан (Варвара) Г 13:00 0-0
23/02/14 контрола Родопа (Смолян) Г 15:00 3-0
01/03/14 18 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Д 15:00 1-0
08/03/14 19 Стралджа (Стралджа) Г 15:00 3-0
15/03/14 20 ФК Мастер (Бургас) Д 15:00 1-1
19/03/14 контрола Марица (Маноле) Г 18:30 6-0
26/03/14 22 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 15:00 3-0
29/03/14 23 Гигант (Съединение) Г 15:00 0-1
05/04/14 24 ОФК Левски (Карлово) Д 17:00 3-0
13/04/14 25 ФК Димитровград (Димитровград) Г 17:00 1-0
18/04/14 26 ФК Верея (Стара Загора) Д 17:00 3-1
23/04/14 27 Загорец (Нова Загора) Д 17:00 1-0
27/04/14 28 Асеновец (Асеновград) Г 17:00 0-0
03/05/14 29 Розова Долина (Казанлък) Д 18:00 1-0
10/05/14 30 Несебър (Несебър) Г 18:00 3-2
14/05/14 31 Сливен 2000 (Сливен) Д 18:00 0-3
17/05/14 32 Евроколеж (Пловдив) Г 18:00 3-0
24/05/14 33 Созопол (Созопол) Д 18:00 1-2
31/05/14 34 АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 0-3

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 19 7 6 61 25
Домакин 12 2 2 33 10
Гост 7 5 4 28 15

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Созопол (Созопол) 32 26 3 3 104-25 81
2 ФК Мастер (Бургас) 32 26 2 4 92-21 80
3 ФК Верея (Стара Загора) 32 24 3 5 102-25 75
4 Спартак (Пловдив) 32 19 7 6 61-25 64
5 Несебър (Несебър) 32 19 5 8 75-40 62
6 Асеновец (Асеновград) 32 17 9 6 65-35 60
7 Гигант (Съединение) 32 16 7 9 56-33 55
8 АКБ Миньор (Раднево) 32 15 4 13 55-52 49
9 Евроколеж (Пловдив) 32 12 6 14 44-46 42
10 Свиленград 1921 (Свиленград) 32 12 4 16 51-52 40
11 Загорец (Нова Загора) 32 10 7 15 36-55 37
12 ФК Димитровград 32 9 5 18 45-50 32
13 Розова Долина (Казанлък) 32 9 5 18 42-51 32
14 ОФК Левски (Карлово) 32 7 4 21 38-85 25
15 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) 32 7 3 22 19-74 24
16 Сливен 2000 (Сливен) 32 4 0 28 33-165 12
17 Стралджа (Стралджа) 32 2 2 28 24-108 8

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България