Спартак завършва сезона на 5-то място, но поради промяна на структурата на първенствата и въвеждането на 2 "Б" групи, се класира за по-горна дивизия през следващия сезон.
Брестник | 0 | 1 | Спартак |
Спартак | 5 | 0 | Сокол |
Загорец | 2 | 1 | Спартак |
Спартак | 3 | 1 | Камено |
Марица | 2 | 0 | Спартак |
Спартак | 2 | 1 | Левски (Сз) |
Локомотив (Сз) | 0 | 1 | Спартак |
Космос | 3 | 0 | Спартак |
Спартак | 1 | 1 | Сливен |
Хасково | 2 | 1 | Спартак |
Спартак | 1 | 1 | Асеноспорт |
Роз.долина | 2 | 1 | Спартак |
Спартак | 3 | 2 | Хеброс |
Арда | 0 | 1 | Спартак |
Спартак | 0 | 0 | Миньор |
Марица (Крум) | 0 | 0 | Спартак |
Спартак | 1 | 1 | Металик |
Спартак | 1 | 0 | Брестник |
Сокол | 0 | 3 | Спартак |
Спартак | 0 | 0 | Марица |
Левски (Сз) | 0 | 0 | Спартак |
Спартак | 2 | 0 | Локомотив (Сз) |
Спартак | 3 | 0 | Космос |
Сливен | 0 | 1 | Спартак |
Спартак | 3 | 2 | Хасково |
Асеноспорт | 1 | 2 | Спартак |
Спартак | 4 | 1 | Роз.долина |
Хеброс | 0 | 0 | Спартак |
Спартак | 2 | 0 | Арда |
Миньор | 2 | 0 | Спартак |
Спартак | 4 | 0 | Марица (Крум) |
Металик | 1 | 1 | Спартак |
Спартак | 2 | 1 | Загорец |
Камено | 0 | 1 | Спартак |
Класиране
отбор | м. | п. | р. | з. | г.р. | т. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Хасково (Хасково) | 34 | 26 | 4 | 4 | 95-30 | 82 |
2 | Марица 1921 (Пловдив) | 34 | 24 | 6 | 4 | 77-25 | 78 |
3 | Сливен 2000 (Сливен) | 34 | 24 | 5 | 5 | 68-20 | 77 |
4 | АКБ Миньор (Раднево) | 34 | 23 | 8 | 3 | 67-31 | 77 |
5 | Спартак (Пловдив) | 34 | 19 | 9 | 6 | 51-27 | 66 |
6 | Загорец (Нова Загора) | 34 | 14 | 8 | 12 | 60-48 | 50 |
7 | Локомотив (Стара Загора) | 34 | 15 | 3 | 16 | 58-57 | 48 |
8 | Асеноспорт (Асеновград) | 34 | 13 | 8 | 13 | 54-47 | 47 |
9 | Космос (Бургас) | 34 | 14 | 0 | 20 | 61-60 | 42 |
10 | Брестник 2004 (Брестник) | 34 | 13 | 3 | 18 | 49-59 | 42 |
11 | Металик (Сопот) | 34 | 12 | 4 | 18 | 57-60 | 40 |
12 | Арда (Кърджали) | 34 | 11 | 6 | 17 | 41-54 | 39 |
13 | Хеброс (Харманли) | 34 | 11 | 5 | 18 | 59-63 | 38 |
14 | Левски (Стара Загора) | 34 | 10 | 5 | 19 | 40-55 | 35 |
15 | Марица (Крум) | 34 | 10 | 2 | 22 | 38-67 | 32 |
16 | Сокол (кв.Долни Воден, Асгр) | 34 | 9 | 3 | 22 | 28-97 | 30 |
17 | Розова долина 1948 | 34 | 7 | 4 | 23 | 33-96 | 25 |
18 | Камено (Камено) | 34 | 9 | 1 | 24 | 33-73 | 0 |