След слаб първи полусезон и само 3 победи, Спартак стабилизира представянето си във втората част на сезона и завърши на 12-то място.

Клубът не зааписа участие в купата на България.

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
18/07/15 контрола Гигант (Съединение) Г 10:00 2-2
22/07/15 контрола Балкан (Варвара) Г 19:00 0-4
25/07/15 контрола Борислав (Първомай) Г 18:00 1-0
29/07/15 контрола Сокол (Марково) Г 18:30 3-2
01/08/15 контрола Макаби (Явне) Д 18:00 0-3
04/08/15 контрола Локомотив U19 (Пловдив) Г 09:30 3-4
08/08/15 1 Розова Долина (Казанлък) Г 18:00 0-1
15/08/15 2 Сливен 2000 (Сливен) Д 18:00 3-0
22/08/15 3 Асеновец (Асеновград) Г 18:00 1-1
29/08/15 4 Ураган (Бояджик) Д 18:00 0-1
05/09/15 5 АКБ Миньор (Раднево) Г 17:00 0-4
11/09/15 6 Гигант (Съединение) Д 17:00 0-1
19/09/15 7 Черноморец 919 (Бургас) Г 17:00 0-2
26/09/15 8 ФК Димитровград (Димитровград) Д 17:00 0-1
03/10/15 9 Евроколеж (Пловдив) Г 16:00 0-1
11/10/15 10 ФК Раковски 2011 (Раковски) Д 15:00 2-0
14/10/15 Купа на АФЛ, І обл. кръг Вихър (Белозем) Г 16:00 0-3
17/10/15 11 Несебър (Несебър) Г 16:00 0-2
23/10/15 12 Борислав (Първомай) Д 16:00 1-1
30/10/15 13 Марица (Пловдив) Г 14:30 0-0
07/11/15 14 ОФК Левски (Карлово) Г 14:30 1-2
14/11/15 15 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 14:30 2-1
21/11/15 16 ОФК Карнобат (Карнобат) Г 14:30 0-1
28/11/15 17 Загорец (Нова Загора) Д 14:30 1-1
20/02/16 18 Розова Долина (Казанлък) Д 14:30 1-0
28/02/16 19 Сливен 2000 (Сливен) Г 14:30 1-0
04/03/16 20 Асеновец (Асеновград) Д 15:00 0-0
12/03/16 21 Ураган (Бояджик) Г 15:00 0-1
19/03/16 22 АКБ Миньор (Раднево) Д 15:00 3-1
26/03/16 23 Гигант (Съединение) Г 15:00 1-3
02/04/16 24 Черноморец 919 (Бургас) Д 17:00 4-1
08/04/16 25 ФК Димитровград (Димитровград) Г 17:00 1-3
16/04/16 26 Евроколеж (Пловдив) Д 17:00 2-1
20/04/16 27 ФК Раковски 2011 (Раковски) Г 17:00 3-0
23/04/16 28 Несебър (Несебър) Д 17:00 0-1
30/04/16 29 Борислав (Първомай) Г 17:00 3-2
07/05/16 30 Марица (Пловдив) Д 18:00 0-1
11/05/16 31 ОФК Левски (Карлово) Д 18:00 2-1
14/05/16 32 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 18:00 2-3
21/05/16 33 ОФК Карнобат (Карнобат) Д 18:00 2-0
28/05/16 34 Загорец (Нова Загора) Г 18:00 0-0

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 12 6 16 36 38
Домакин 9 3 5 23 12
Гост 3 3 11 13 26

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Несебър (Несебър) 34 29 3 2 88-20 90
2 Розова Долина (Казанлък) 34 24 4 6 81-30 76
3 Загорец (Нова Загора) 34 22 7 5 64-20 72
4 Ураган (Бояджик) 34 20 4 10 93-45 64
5 ФК Димитровград 34 18 8 8 61-38 62
6 Гигант (Съединение) 34 18 4 12 67-58 58
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 17 6 11 72-53 56
8 Асеновец (Асеновград) 34 15 8 11 57-46 53
9 Марица (Пловдив) 34 14 9 11 45-29 51
10 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 69-74 46
11 ОФК Карнобат (Карнобат) 34 13 4 17 56-56 43
12 Спартак (Пловдив) 34 12 6 16 36-38 42
13 ОФК Левски (Карлово) 34 11 2 21 43-75 35
14 ФК Раковски 2011 (Раковски) 34 10 4 20 45-68 34
15 Борислав (Първомай) 34 6 11 17 34-59 29
16 АКБ Миньор (Раднево) 34 8 3 23 32-84 27
17 Черноморец 919 (Бургас) 34 6 4 24 42-100 19
18 Сливен 2000 (Сливен) 34 3 1 30 20-112 10

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България