дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
27/07/11 контрола ФК Раковски 2011 (Раковски) Г 20:00 0-7
29/07/11 контрола Свиленград 1921 (Свиленград) Д 18:00 0-3
10/08/11 контрола ОФК Хебър 2011 (Пазарджик) Г 18:00 2-4
21/08/11 1 Асеновец (Асеновград) Д 18:00 1-2
28/08/11 2 Созопол (Созопол) Г 18:00 0-1
04/09/11 3 ФК Димитровград (Димитровград) Д 17:00 0-4
07/09/11 КБ, II обл. кръг ФК Раковски 2011 (Раковски) Г 17:00 1-2
14/09/11 5 ОФК Левски (Карлово) Д 17:00 2-0
18/09/11 6 ФК Хеброс 1921 (Харманли) Г 17:00 3-1
25/09/11 7 ФК Раковски 2011 (Раковски) Д 17:00 1-3
02/10/11 8 Розова Долина (Казанлък) Г 16:00 1-1
09/10/11 9 Загорец (Нова Загора) Д 16:00 1-1
12/10/11 10 Брестник 1948 (Пловдив) Г 16:00 1-1
16/10/11 11 ФК Арда (Кърджали) Д 16:00 1-2
23/10/11 12 ФК Чирпан (Чирпан) Г 16:00 0-3
30/10/11 13 ФК Ботев (Гълъбово) Д 14:30 1-1
02/11/11 14 ФК Мастер (Бургас) Г 14:30 1-1
06/11/11 15 Гигант (Съединение) Д 14:30 1-1
13/11/11 16 ФК Спортист (Роза) Г 14:30 0-1
20/11/11 17 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Д 14:30 1-1
03/12/11 19 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 14:30 1-2
04/03/12 20 Асеновец (Асеновград) Г - 1-1
11/03/12 21 Созопол (Созопол) Д - 1-0
14/03/12 22 ФК Димитровград (Димитровград) Г - 1-4
24/03/12 24 ОФК Левски (Карлово) Г - 3-0
01/04/12 25 ФК Хеброс 1921 (Харманли) Д - 2-0
04/04/12 26 ФК Раковски 2011 (Раковски) Г - 1-3
08/04/12 27 Розова Долина (Казанлък) Д - 4-0
12/04/12 28 Загорец (Нова Загора) Г - 1-0
18/04/12 29 Брестник 1948 (Пловдив) Д - 2-3
21/04/12 30 ФК Арда (Кърджали) Г - 1-4
29/04/12 31 ФК Чирпан (Чирпан) Д - 6-0
02/05/12 32 ФК Ботев (Гълъбово) Г - 2-5
05/05/12 33 ФК Мастер (Бургас) Д - 2-2
12/05/12 34 Гигант (Съединение) Г - 2-2
16/05/12 35 ФК Спортист (Роза) Д - 6-0
20/05/12 36 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) Г - 0-2
02/06/12 38 Свиленград 1921 (Свиленград) Г - 0-5

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 9 10 15 51 57
Домакин 6 5 6 33 22
Гост 3 5 9 18 35

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 ФК Раковски 2011 (Раковски) 34 23 6 5 91-30 75
2 ФК Тунджа 1915 (Ямбол) 34 23 6 5 71-24 75
3 ФК Ботев (Гълъбово) 34 19 9 6 57-23 66
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 18 11 5 67-29 65
5 Асеновец (Асеновград) 34 19 6 9 59-54 63
6 ФК Мастер (Бургас) 34 17 8 9 45-34 59
7 ФК Димитровград 34 18 4 12 64-47 58
8 Созопол (Созопол) 34 17 5 12 54-31 56
9 Брестник 1948 (Пловдив) 34 14 8 12 60-45 50
10 Загорец (Нова Загора) 34 14 4 16 42-40 46
11 ФК Арда (Кърджали) 34 13 5 16 41-49 44
12 Спартак (Пловдив) 34 9 10 15 51-57 37
13 Гигант (Съединение) 34 10 6 18 45-62 36
14 ОФК Левски (Карлово) 34 9 7 18 32-64 34
15 Розова Долина (Казанлък) 34 8 8 18 38-60 32
16 ФК Хеброс 1921 (Харманли) 34 8 6 20 43-58 30
17 ФК Спортист (Роза) 34 4 6 24 21-98 18
18 ФК Чирпан (Чирпан) 34 4 3 27 13-89 15

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България