дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
09/07/08 контрола Чепинец (Велинград) Г - 0-0
12/07/08 контрола Берое (Стара Загора) Г - 1-0
21/07/08 контрола Бенковски (Пазарджик) Г - 2-1
23/07/08 контрола Хебър (Пазарджик) Г - 1-0
26/07/08 контрола Розова Долина (Казанлък) Д 11:00 5-0
30/07/08 контрола Нафтекс (Бургас) Г 18:00 1-2
31/07/08 контрола Бенковски (Пазарджик) Д - 3-0
02/08/08 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 2-2
09/08/08 1 Любимец 2007 (Любимец) Г 18:00 2-1
17/08/08 2 Марица (Пловдив) Д 18:00 1-0
23/08/08 3 АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 1-2
30/08/08 4 Калиакра (Каварна) Д 18:00 1-0
05/09/08 контрола Любимец 2007 (Любимец) Г 17:00 0-2
13/09/08 5 Локомотив (Стара Загора) Г 17:00 1-1
20/09/08 6 Волов (Шумен) Д 17:00 3-0
28/09/08 7 Черноморец (Балчик) Г 17:00 0-0
04/10/08 8 Несебър (Несебър) Д 16:00 2-1
10/10/08 контрола Любимец 2007 (Любимец) Д 15:00 1-1
19/10/08 9 Дунав (Русе) Г 16:00 2-1
25/10/08 10 Берое (Стара Загора) Г 16:00 1-2
29/10/08 КБ 1 кръг Дунав (Русе) Д 14:00 1-0
02/11/08 11 Светкавица (Търговище) Д 14:30 0-0
08/11/08 12 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 14:30 3-2
12/11/08 КБ, 1/16 финал Чавдар (Бяла Слатина) Г 13:30 2-1
16/11/08 13 Нафтекс (Бургас) Д 14:30 2-2
23/11/08 14 почива Г 14:30 -
30/11/08 15 Родопа (Смолян) Д 14:30 0-2
07/12/08 КБ, 1/8 финал Вихрен (Сандански) Д 13:30 2-3
28/01/09 контрола Бенковски (Пазарджик) Г 14:00 2-0
31/01/09 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г - 2-1
04/02/09 контрола Несебър (Несебър) Г - 4-0
07/02/09 контрола Поморие (Поморие) Г 11:00 5-0
11/02/09 контрола Черно море (Варна) Г 14:00 0-0
14/02/09 контрола Нафтекс (Бургас) Г 10:30 0-2
18/02/09 контрола Родопа (Смолян) Д 15:00 2-2
28/02/09 контрола Ботев (Пловдив) Д 14:30 1-3
07/03/09 контрола Любимец 2007 (Любимец) Д 15:30 2-2
14/03/09 17 Марица (Пловдив) Г 15:30 1-0
21/03/09 18 АКБ Миньор (Раднево) Д 15:30 0-0
27/03/09 16 Любимец 2007 (Любимец) Д 15:30 1-0
04/04/09 19 Калиакра (Каварна) Г 17:30 1-1
12/04/09 20 Локомотив (Стара Загора) Д 17:00 1-2
18/04/09 21 Волов (Шумен) Г 17:00 0-0
26/04/09 22 Черноморец (Балчик) Д 17:00 1-1
02/05/09 23 Несебър (Несебър) Г 18:00 0-2
09/05/09 24 Дунав (Русе) Д 18:00 1-2
16/05/09 25 Берое (Стара Загора) Д 18:00 2-3
20/05/09 26 Светкавица (Търговище) Г 18:00 0-4
24/05/09 27 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 18:00 1-0
30/05/09 28 Нафтекс (Бургас) Г 18:00 0-3
07/06/09 29 почива Д - -
13/06/09 30 Родопа (Смолян) Г 18:00 2-1

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 11 10 9 30 33
Домакин 6 5 4 16 13
Гост 5 5 5 14 20

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Берое (Стара Загора) 28 20 6 2 48-19 66
2 Нафтекс (Бургас) 28 18 7 3 59-21 61
3 Калиакра (Каварна) 28 14 6 8 39-28 48
4 Спартак (Пловдив) 28 11 8 9 30-33 41
5 Дунав (Русе) 28 11 6 11 35-34 39
6 Несебър (Несебър) 28 12 2 14 36-32 38
7 Любимец 2007 (Любимец) 28 10 8 10 30-29 38
8 Светкавица (Търговище) 28 10 5 13 37-40 35
9 Свиленград 1921 (Свиленград) 28 9 7 12 32-40 34
10 АКБ Миньор (Раднево) 28 10 3 15 35-47 33
11 Локомотив (Стара Загора) 28 8 8 12 31-36 32
12 Черноморец (Балчик) 28 8 7 13 30-39 31
13 Родопа (Смолян) 28 8 7 13 33-48 31
14 Волов (Шумен) 28 8 6 14 22-34 30
15 Марица (Пловдив) 28 9 2 17 21-38 29

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България