Новини за ДЮШ | Елитна група (U-17) | Програма | Формации

Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
08/08/20 1 Черноморец 919 (Бургас) Д 17:30 3-0
15/08/20 2 Добруджа (Добрич) Г 17:30 6-1
19/08/20 3 Локомотив (Пловдив) Д 18:00 1-0
23/08/20 4 Черно море (Варна) Г 10:00 2-2
27/08/20 5 Берое (Стара Загора) Д 18:00 0-0
30/08/20 6 Спартак (Варна) Г 10:30 1-1
12/09/20 7 ФК Арда (Кърджали) Д 17:00 3-0
19/09/20 8 Сокол (Марково) Г 17:00 4-1
26/09/20 9 Дунав (Русе) Д 17:00 0-0
03/10/20 10 Лудогорец 2003 (Разград) Г 17:00 1-5
10/10/20 11 Ботев (Пловдив) Д 17:00 0-1
18/10/20 12 Черноморец 919 (Бургас) Г 15:00 3-0
25/10/20 13 Добруджа (Добрич) Д 09:30 5-0
01/11/20 14 Локомотив (Пловдив) Г 11:00 1-6
08/11/20 15 Черно море (Варна) Д 10:00 0-4
28/11/20 16 Берое (Стара Загора) Г 10:00 0-1
05/12/20 17 Спартак (Варна) Д 10:00 1-0
13/03/21 18 ФК Арда (Кърджали) Г 10:00 0-0
20/03/21 19 Сокол (Марково) Д 10:00 0-0
27/03/21 20 Дунав (Русе) Г 10:00 2-1
03/04/21 21 Лудогорец 2003 (Разград) Д 10:00 -
10/04/21 22 Ботев (Пловдив) Г 10:00 -

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 9 6 5 33 23
Домакин 5 3 2 13 5
Гост 4 3 3 20 18

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Локомотив (Пловдив) - Спартак 6:1

Локомотив (Пловдив) 6 1 Спартак Пловдив
неделя, 01 ноември 2020, 11:00 часа

последни 8 мача срещу Локомотив (Пловдив)

сезон описание кръг дата рез.
2020/2021 Елитна група (U-17) 14 01/11/2020 гост 1 6
2020/2021 Елитна група (U-17) 3 19/08/2020 дом. 1 0
2016/2017 Елитна група (U-17) 26 06/05/2017 гост 0 7
2016/2017 Елитна група (U-17) 11 27/08/2016 дом. 0 1
2015/2016 Елитна група (U-17) 21 16/03/2016 дом. 2 0
2010/2011 Елитна група (U-17) 23 16/04/2011 гост 0 1
2010/2011 Елитна група (U-17) 8 22/09/2010 дом. 2 0
2015/2016 Елитна група (U-17) 4 12/09/2015 гост 1 3

Серия: ЗПЗПЗЗПЗ

Общо: 3 победи, 0 равенства и 5 загуби при голова разлика 7:18