Новини за ДЮШ | Елитна група (U-17) | Програма | Формации

Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
20/08/16 1 Ботев 2002 (Пловдив) Г 17:30 0-4
27/08/16 2 ПФК Славия (София) Д 18:30 0-5
27/08/16 3 Черно море (Варна) Г 17:30 0-4
27/08/16 4 Левски-Раковски (София) Д 18:00 1-1
27/08/16 5 Лудогорец 2003 (Разград) Г 16:30 0-8
27/08/16 6 Ботев (Пловдив) Д 16:30 0-5
27/08/16 7 Левски (София) Г 16:30 1-3
27/08/16 8 Монтана 1921 (Монтана) Г 16:30 0-0
27/08/16 9 Марек 1915 (Дупница) Д 15:30 0-0
27/08/16 10 ОФК Пирин (Благоевград) Г 15:30 0-2
27/08/16 11 Локомотив (Пловдив) Д 15:30 0-1
27/08/16 12 ФК Спартак (Плевен) Г 10:30 1-0
27/08/16 13 Берое (Стара Загора) Д 15:30 0-0
27/08/16 14 Септември (София) Г 14:30 0-1
27/08/16 15 ПФК ЦСКА (София) Д 14:30 0-1
25/02/17 16 Ботев 2002 (Пловдив) Д 13:00 0-1
04/03/17 17 ПФК Славия (София) Г 11:00 0-4
12/03/17 18 Черно море (Варна) Д 11:00 0-1
18/03/17 19 Левски-Раковски (София) Г 14:30 2-6
23/03/17 20 Лудогорец 2003 (Разград) Д 10:30 0-5
01/04/17 21 Ботев (Пловдив) Г 15:30 0-2
08/04/17 22 Левски (София) Д 15:30 2-2
15/04/17 23 Монтана 1921 (Монтана) Д 15:30 0-3
22/04/17 24 Марек 1915 (Дупница) Г 15:30 2-3
29/04/17 25 ОФК Пирин (Благоевград) Д 15:30 1-3
06/05/17 26 Локомотив (Пловдив) Г 16:30 0-7
13/05/17 27 ФК Спартак (Плевен) Д 16:30 2-1
20/05/17 28 Берое (Стара Загора) Г 16:30 1-3
27/05/17 29 Септември (София) Д 17:30 0-9
03/06/17 30 ПФК ЦСКА (София) Г 17:30 0-4

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 2 5 23 13 89
Домакин 1 4 10 6 38
Гост 1 1 13 7 51

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 Лудогорец 2003 (Разград) 30 25 5 0 97-9 80
2 Черно море (Варна) 30 21 4 5 74-19 67
3 Септември (София) 30 20 4 6 55-22 64
4 ПФК ЦСКА (София) 30 18 3 9 72-29 57
5 Ботев (Пловдив) 30 15 5 10 65-43 50
6 Левски (София) 30 15 2 13 64-38 47
7 Берое (Стара Загора) 30 13 8 9 60-43 47
8 Локомотив (Пловдив) 30 15 2 13 51-49 47
9 ПФК Славия (София) 30 14 4 12 60-41 46
10 ОФК Пирин (Благоевград) 30 12 5 13 44-39 41
11 Монтана 1921 (Монтана) 30 12 5 13 41-58 41
12 Левски-Раковски (София) 30 11 6 13 53-49 39
13 Ботев 2002 (Пловдив) 30 7 5 18 35-61 26
14 Марек 1915 (Дупница) 30 5 3 22 31-113 18
15 Спартак (Пловдив) 30 2 5 23 13-89 11
16 ФК Спартак (Плевен) 30 1 2 27 18-131 5