Новини за ДЮШ | Елитна група (U-17) | Програма | Формации

Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
10/08/10 1 ПФК Чавдар (Етрополе) Г 17:30 1-1
14/08/10 2 ФК Векта (Пловдив) Д 18:30 8-0
21/08/10 3 Локомотив (София) Г 17:30 1-2
31/08/10 4 Левски (София) Д 18:00 2-0
07/09/10 5 Пирин (Гоце Делчев) Г 16:30 2-1
12/09/10 6 Черноморец 919 (Бургас) Д 16:30 2-0
19/09/10 7 ПФК Литекс (Ловеч) Г 16:30 3-1
22/09/10 8 Локомотив (Пловдив) Д 16:30 2-0
06/10/10 9 ПФК ЦСКА (София) Г 15:30 2-2
09/10/10 10 Ботев 2002 (Пловдив) Д 15:30 0-0
16/10/10 11 ПФК Славия (София) Г 15:30 0-1
24/10/10 12 Черно море (Варна) Д 10:30 1-2
31/10/10 13 Сливен 2000 (Сливен) Г 15:30 2-0
07/11/10 14 Берое (Стара Загора) Г 14:30 2-0
14/11/10 15 Пирин 2001 (Благоевград) Д 14:30 2-0
27/02/11 16 ПФК Чавдар (Етрополе) Д 14:00 1-1
05/03/11 17 ФК Векта (Пловдив) Г 14:30 3-1
13/03/11 18 Локомотив (София) Д 14:30 2-0
19/03/11 19 Левски (София) Г 14:30 0-2
26/03/11 20 Пирин (Гоце Делчев) Д 14:30 1-0
02/04/11 21 Черноморец 919 (Бургас) Г 15:30 1-0
10/04/11 22 ПФК Литекс (Ловеч) Д 15:30 2-0
16/04/11 23 Локомотив (Пловдив) Г 15:30 0-1
23/04/11 24 ПФК ЦСКА (София) Д 15:30 2-0
30/04/11 25 Ботев 2002 (Пловдив) Г 15:30 4-0
08/05/11 26 ПФК Славия (София) Д 16:30 3-1
11/05/11 27 Черно море (Варна) Г 10:30 1-1
22/05/11 28 Сливен 2000 (Сливен) Д 16:30 3-0
29/05/11 29 Берое (Стара Загора) Д 16:30 7-1
04/06/11 30 Пирин 2001 (Благоевград) Г 17:30 5-1

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 20 5 5 65 19
Домакин 12 2 1 38 5
Гост 8 3 4 27 14

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Класиране

отбор м. п. р. з. г.р. т.
1 ПФК Литекс (Ловеч) 30 21 4 5 70-32 67
2 Спартак (Пловдив) 30 20 5 5 65-19 65
3 Левски (София) 30 18 7 5 70-27 61
4 Черно море (Варна) 30 18 5 7 48-29 59
5 ПФК Славия (София) 30 14 10 6 45-27 52
6 Черноморец 919 (Бургас) 30 14 5 11 46-41 47
7 Локомотив (Пловдив) 30 13 4 13 45-47 43
8 ПФК Чавдар (Етрополе) 30 12 6 12 36-31 42
9 Пирин 2001 (Благоевград) 30 9 9 12 35-39 36
10 Берое (Стара Загора) 30 10 5 15 37-49 35
11 ФК Векта (Пловдив) 30 10 3 17 30-49 33
12 ПФК ЦСКА (София) 30 8 8 14 39-54 32
13 Пирин (Гоце Делчев) 30 7 7 16 22-40 28
14 Локомотив (София) 30 8 4 18 20-53 28
15 Ботев 2002 (Пловдив) 30 8 4 18 29-65 28
16 Сливен 2000 (Сливен) 30 4 6 20 16-51 18