Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
15/07/09 контрола Гигант (Съединение) Г - 0-1
18/07/09 контрола Берое (Стара Загора) Д - 1-0
23/07/09 контрола Бенковски (Пазарджик) Г 18:00 2-0
29/07/09 контрола АКБ Миньор (Раднево) Д 18:00 2-0
01/08/09 контрола Свиленград 1921 (Свиленград) Д 18:00 1-1
05/08/09 контрола Локомотив (Септември) Д 18:30 2-0
08/08/09 контрола Стамболово (Стамболово) Д 10:30 1-1
16/08/09 2 Волов (Шумен) Д 18:00 1-1
22/08/09 3 Дунав (Русе) Г 18:00 0-2
29/08/09 4 Несебър (Несебър) Д 18:00 2-1
04/09/09 1 Родопа (Смолян) Г 18:00 2-0
12/09/09 5 Брестник 1948 (Пловдив) Г 17:00 1-0
19/09/09 6 Добруджа (Добрич) Д 17:00 0-0
26/09/09 7 АКБ Миньор (Раднево) Г 17:00 2-1
04/10/09 8 Черноморец (Поморие) Д 16:00 1-2
09/10/09 контрола Сливен 2000 (Сливен) Г - 0-1
17/10/09 9 Любимец 2007 (Любимец) Г 16:00 0-0
21/10/09 КБ 1 кръг Дунав (Русе) Г 15:00 1-2
24/10/09 10 почива Д 16:00 -
31/10/09 11 Светкавица (Търговище) Г 14:30 1-1
08/11/09 12 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 14:30 3-1
14/11/09 13 Черноморец (Балчик) Г 14:30 1-2
28/11/09 14 Калиакра (Каварна) Г 14:30 0-0
06/12/09 15 Спартак (Варна) Д 14:00 0-0
06/02/10 контрола Асеновец (Асеновград) Г - 1-1
18/02/10 контрола Гигант (Съединение) Г 13:00 5-0
20/02/10 контрола Бенковски (Пазарджик) Г 13:00 0-1
27/02/10 контрола Левски (София) Г 14:00 0-1
27/02/10 16 Родопа (Смолян) Д 14:00 3-0
06/03/10 17 Волов (Шумен) Г 14:00 0-0
17/03/10 18 Дунав (Русе) Д 15:00 2-1
20/03/10 19 Несебър (Несебър) Г 15:00 1-1
24/03/10 20 Брестник 1948 (Пловдив) Д 15:00 0-2
28/03/10 21 Добруджа (Добрич) Г 15:00 0-2
03/04/10 22 АКБ Миньор (Раднево) Д 17:00 3-2
10/04/10 23 Черноморец (Поморие) Г 17:00 0-1
15/04/10 24 Любимец 2007 (Любимец) Д 17:00 1-0
20/04/10 25 почива Г - -
21/04/10 26 Светкавица (Търговище) Д 17:00 2-1
25/04/10 27 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 17:00 4-0
01/05/10 28 Черноморец (Балчик) Д 18:00 2-1
09/05/10 29 Калиакра (Каварна) Д 18:00 1-2
15/05/10 30 Спартак (Варна) Г 18:00 3-0

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 13 10 7 36 24
Домакин 8 4 3 21 14
Гост 5 6 4 15 10

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Асеновец (Асеновград) - Спартак 1:1

Асеновец (Асеновград) 1 1 Спартак Пловдив
събота, 06 февруари 2010, 02:00 часа
голмайстори 0-1 Емил Аргиров; 1-1 Ридван Хаджифейзула
Спартак: Илия Николов, Аргиров, Асен Вълчев, Тодор Симеонов, Чудомир Александров - Чудото, Стаев, Апостолов, Орловски, Мекиков, Чипчев, Г. Стоянов. След почивката на терена се появиха: Стойчев, Д. Димитров, Мурад, Иван Ангелов, Рангел Кордов, Генчев, Лупов, Д. Христов, Коларов, Св. Асенов

последни 15 мача срещу Асеновец (Асеновград)

сезон описание кръг дата рез.
2015/2016 ЮИ "В" група 20 04/03/2016 дом. 0 0
2015/2016 ЮИ "В" група 3 22/08/2015 гост 1 1
2014/2015 ЮИ "В" група 33 23/05/2015 дом. 0 0
2014/2015 Купа на АФЛ IІ обл. 22/10/2014 гост 1 1
2014/2015 ЮИ "В" група 16 23/11/2014 гост 2 2
2013/2014 ЮИ "В" група 28 27/04/2014 гост 0 0
2013/2014 КБ II обл. 21/08/2013 дом. 2 0
2013/2014 ЮИ "В" група 11 19/10/2013 дом. 2 0
2012/2013 ЮИ "В" група 24 06/04/2013 дом. 1 1
2012/2013 ЮИ "В" група 7 22/09/2012 гост 1 2
2011/2012 ЮИ "В" група 20 04/03/2012 гост 1 1
2011/2012 ЮИ "В" група 1 21/08/2011 дом. 1 2
2010/2011 контрола - 05/02/2011 дом. 5 0
2010/2011 контрола - 14/07/2010 дом. 6 1
2009/2010 контрола - 06/02/2010 гост 1 1

Общо: 4 победи, 9 равенства и 2 загуби при голова разлика 24:12