Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
09/07/08 контрола Чепинец (Велинград) Г - 0-0
12/07/08 контрола Берое (Стара Загора) Г - 1-0
21/07/08 контрола Бенковски (Пазарджик) Г - 2-1
23/07/08 контрола Хебър (Пазарджик) Г - 1-0
26/07/08 контрола Розова Долина (Казанлък) Д 11:00 5-0
30/07/08 контрола Нафтекс (Бургас) Г 18:00 1-2
31/07/08 контрола Бенковски (Пазарджик) Д - 3-0
02/08/08 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 2-2
09/08/08 1 Любимец 2007 (Любимец) Г 18:00 2-1
17/08/08 2 Марица (Пловдив) Д 18:00 1-0
23/08/08 3 АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 1-2
30/08/08 4 Калиакра (Каварна) Д 18:00 1-0
05/09/08 контрола Любимец 2007 (Любимец) Г 17:00 0-2
13/09/08 5 Локомотив (Стара Загора) Г 17:00 1-1
20/09/08 6 Волов (Шумен) Д 17:00 3-0
28/09/08 7 Черноморец (Балчик) Г 17:00 0-0
04/10/08 8 Несебър (Несебър) Д 16:00 2-1
10/10/08 контрола Любимец 2007 (Любимец) Д 15:00 1-1
19/10/08 9 Дунав (Русе) Г 16:00 2-1
25/10/08 10 Берое (Стара Загора) Г 16:00 1-2
29/10/08 КБ 1 кръг Дунав (Русе) Д 14:00 1-0
02/11/08 11 Светкавица (Търговище) Д 14:30 0-0
08/11/08 12 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 14:30 3-2
12/11/08 КБ, 1/16 финал Чавдар (Бяла Слатина) Г 13:30 2-1
16/11/08 13 Нафтекс (Бургас) Д 14:30 2-2
23/11/08 14 почива Г 14:30 -
30/11/08 15 Родопа (Смолян) Д 14:30 0-2
07/12/08 КБ, 1/8 финал Вихрен (Сандански) Д 13:30 2-3
28/01/09 контрола Бенковски (Пазарджик) Г 14:00 2-0
31/01/09 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г - 2-1
04/02/09 контрола Несебър (Несебър) Г - 4-0
07/02/09 контрола Поморие (Поморие) Г 11:00 5-0
11/02/09 контрола Черно море (Варна) Г 14:00 0-0
14/02/09 контрола Нафтекс (Бургас) Г 10:30 0-2
18/02/09 контрола Родопа (Смолян) Д 15:00 2-2
28/02/09 контрола Ботев (Пловдив) Д 14:30 1-3
07/03/09 контрола Любимец 2007 (Любимец) Д 15:30 2-2
14/03/09 17 Марица (Пловдив) Г 15:30 1-0
21/03/09 18 АКБ Миньор (Раднево) Д 15:30 0-0
27/03/09 16 Любимец 2007 (Любимец) Д 15:30 1-0
04/04/09 19 Калиакра (Каварна) Г 17:30 1-1
12/04/09 20 Локомотив (Стара Загора) Д 17:00 1-2
18/04/09 21 Волов (Шумен) Г 17:00 0-0
26/04/09 22 Черноморец (Балчик) Д 17:00 1-1
02/05/09 23 Несебър (Несебър) Г 18:00 0-2
09/05/09 24 Дунав (Русе) Д 18:00 1-2
16/05/09 25 Берое (Стара Загора) Д 18:00 2-3
20/05/09 26 Светкавица (Търговище) Г 18:00 0-4
24/05/09 27 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 18:00 1-0
30/05/09 28 Нафтекс (Бургас) Г 18:00 0-3
07/06/09 29 почива Д - -
13/06/09 30 Родопа (Смолян) Г 18:00 2-1

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 11 10 9 30 33
Домакин 6 5 4 16 13
Гост 5 5 5 14 20

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

АКБ Миньор (Раднево) - Спартак 2:2

АКБ Миньор (Раднево) 2 2 Спартак Пловдив
събота, 02 август 2008, 18:00 часа

последни 20 мача срещу АКБ Миньор (Раднево)

сезон описание кръг дата рез.
2015/2016 ЮИ "В" група 22 19/03/2016 дом. 3 1
2015/2016 ЮИ "В" група 5 05/09/2015 гост 0 4
2014/2015 ЮИ "В" група 30 09/05/2015 гост 0 1
2014/2015 ЮИ "В" група 13 01/11/2014 дом. 1 2
2013/2014 ЮИ "В" група 34 31/05/2014 гост 0 3
2013/2014 ЮИ "В" група 17 30/11/2013 дом. 4 0
2013/2014 контрола - 19/07/2013 гост 2 2
2009/2010 И "Б" ПФГ 22 03/04/2010 дом. 3 2
2009/2010 И "Б" ПФГ 7 26/09/2009 гост 2 1
2009/2010 контрола - 29/07/2009 дом. 2 0
2008/2009 И "Б" ПФГ 18 21/03/2009 дом. 0 0
2008/2009 контрола - 31/01/2009 гост 2 1
2008/2009 И "Б" ПФГ 3 23/08/2008 гост 1 2
2008/2009 контрола - 02/08/2008 гост 2 2
2007/2008 И "Б" ПФГ 24 07/05/2008 гост 1 3
2007/2008 И "Б" ПФГ 11 10/11/2007 дом. 3 2
2006/2007 И "Б" ПФГ 25 19/05/2007 дом. 3 1
2006/2007 И "Б" ПФГ 12 12/11/2006 гост 2 2
2005/2006 И "Б" ПФГ 26 31/05/2006 гост 0 0
2005/2006 И "Б" ПФГ 13 25/11/2005 дом. 1 0

Общо: 9 победи, 5 равенства и 6 загуби при голова разлика 32:29