Мачове

дата кръг опонент дом.
гост
час резултат
09/07/08 контрола Чепинец (Велинград) Г - 0-0
12/07/08 контрола Берое (Стара Загора) Г - 1-0
21/07/08 контрола Бенковски (Пазарджик) Г - 2-1
23/07/08 контрола Хебър (Пазарджик) Г - 1-0
26/07/08 контрола Розова Долина (Казанлък) Д 11:00 5-0
30/07/08 контрола Нафтекс (Бургас) Г 18:00 1-2
31/07/08 контрола Бенковски (Пазарджик) Д - 3-0
02/08/08 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 2-2
09/08/08 1 Любимец 2007 (Любимец) Г 18:00 2-1
17/08/08 2 Марица (Пловдив) Д 18:00 1-0
23/08/08 3 АКБ Миньор (Раднево) Г 18:00 1-2
30/08/08 4 Калиакра (Каварна) Д 18:00 1-0
05/09/08 контрола Любимец 2007 (Любимец) Г 17:00 0-2
13/09/08 5 Локомотив (Стара Загора) Г 17:00 1-1
20/09/08 6 Волов (Шумен) Д 17:00 3-0
28/09/08 7 Черноморец (Балчик) Г 17:00 0-0
04/10/08 8 Несебър (Несебър) Д 16:00 2-1
10/10/08 контрола Любимец 2007 (Любимец) Д 15:00 1-1
19/10/08 9 Дунав (Русе) Г 16:00 2-1
25/10/08 10 Берое (Стара Загора) Г 16:00 1-2
29/10/08 КБ 1 кръг Дунав (Русе) Д 14:00 1-0
02/11/08 11 Светкавица (Търговище) Д 14:30 0-0
08/11/08 12 Свиленград 1921 (Свиленград) Г 14:30 3-2
12/11/08 КБ, 1/16 финал Чавдар (Бяла Слатина) Г 13:30 2-1
16/11/08 13 Нафтекс (Бургас) Д 14:30 2-2
23/11/08 14 почива Г 14:30 -
30/11/08 15 Родопа (Смолян) Д 14:30 0-2
07/12/08 КБ, 1/8 финал Вихрен (Сандански) Д 13:30 2-3
28/01/09 контрола Бенковски (Пазарджик) Г 14:00 2-0
31/01/09 контрола АКБ Миньор (Раднево) Г - 2-1
04/02/09 контрола Несебър (Несебър) Г - 4-0
07/02/09 контрола Поморие (Поморие) Г 11:00 5-0
11/02/09 контрола Черно море (Варна) Г 14:00 0-0
14/02/09 контрола Нафтекс (Бургас) Г 10:30 0-2
18/02/09 контрола Родопа (Смолян) Д 15:00 2-2
28/02/09 контрола Ботев (Пловдив) Д 14:30 1-3
07/03/09 контрола Любимец 2007 (Любимец) Д 15:30 2-2
14/03/09 17 Марица (Пловдив) Г 15:30 1-0
21/03/09 18 АКБ Миньор (Раднево) Д 15:30 0-0
27/03/09 16 Любимец 2007 (Любимец) Д 15:30 1-0
04/04/09 19 Калиакра (Каварна) Г 17:30 1-1
12/04/09 20 Локомотив (Стара Загора) Д 17:00 1-2
18/04/09 21 Волов (Шумен) Г 17:00 0-0
26/04/09 22 Черноморец (Балчик) Д 17:00 1-1
02/05/09 23 Несебър (Несебър) Г 18:00 0-2
09/05/09 24 Дунав (Русе) Д 18:00 1-2
16/05/09 25 Берое (Стара Загора) Д 18:00 2-3
20/05/09 26 Светкавица (Търговище) Г 18:00 0-4
24/05/09 27 Свиленград 1921 (Свиленград) Д 18:00 1-0
30/05/09 28 Нафтекс (Бургас) Г 18:00 0-3
07/06/09 29 почива Д - -
13/06/09 30 Родопа (Смолян) Г 18:00 2-1

  Победи Равенства Загуби Вкарани голове Допуснати голове
Общо 11 10 9 30 33
Домакин 6 5 4 16 13
Гост 5 5 5 14 20

 

Забележка (*): Тази статистика е само за мачовете изиграни за първенството. Не се включват мачовете за купата или приятелски мачове.
** КБ - Купата на България

Спартак - Дунав (Русе) 1:2

Спартак Пловдив 1 2 Дунав (Русе)
събота, 09 май 2009, 18:00 часа

последни 13 мача срещу Дунав (Русе)

сезон описание кръг дата рез.
2010/2011 И "Б" ПФГ 10 16/10/2010 гост 1 0
2009/2010 И "Б" ПФГ 18 17/03/2010 дом. 2 1
2009/2010 КБ 1 21/10/2009 гост 1 2
2009/2010 И "Б" ПФГ 3 22/08/2009 гост 0 2
2008/2009 И "Б" ПФГ 24 09/05/2009 дом. 1 2
2008/2009 КБ 1 29/10/2008 дом. 1 0
2008/2009 И "Б" ПФГ 9 19/10/2008 гост 2 1
2007/2008 И "Б" ПФГ 25 11/05/2008 дом. 3 1
2007/2008 И "Б" ПФГ 12 24/11/2007 гост 1 1
2006/2007 И "Б" ПФГ 18 31/03/2007 дом. 2 0
2006/2007 И "Б" ПФГ 5 16/09/2006 гост 0 2
2005/2006 И "Б" ПФГ 24 20/05/2006 гост 0 3
2005/2006 И "Б" ПФГ 11 04/11/2005 дом. 2 0

Общо: 7 победи, 1 равенства и 5 загуби при голова разлика 16:15